YAZ AYLARININ 5 GARDIROP KAHRAMANI

Bizi asla yarı yolda bırakmayan klasikler…

Minimal bir yaz gardırobu için aslında çok fazla çabalamanıza gerek yok. Hepimiz trendleri denemeyi çok seviyoruz ancak modadaki eksantrik ve maksimalist trendleri eşleştirecek minimal ve kurtarıcı parçalara da ihtiyacımız var. Sadece eşleştirmelerin yanı sıra bazı günler ise fazla zahmet etmeden giyebileceğimiz parçalar arıyoruz. Özellikle hava çok sıcak ve nemli olduğu zaman üzerimize herhangi bir kıyafet giymek dünyanın en zahmetli işi gibi olabiliyor. Eğlenceli trendlerin yanı sıra gardırobunuzda belli başlı kurtarıcıları bulundurmak kelimenin tam anlamıyla hayat kurtarıcı olabiliyor. 

Gardırobunuza göz attığınız zaman ‘gerçekten’ sürekli giydiğiniz kıyafetleri ayırırsanız iki elinizin 10 parmağını geçeceğini düşünmüyoruz. Alışveriş yapmaya bayılıyoruz ve yeni şeyleri denemeye her zaman açığız. Ancak tıpkı tatile aldığımız kocaman bavuldan sadece 5 parçayı günlerce giydiğimiz gibi gardırobumuzda da bizi yanıltmayan demirbaşlar var. 

Sadeliğin gücünü hafife almamak ile birlikte yaz aylarında mutlaka gardırobunuzda olması gereken parçaları paylaşmak istiyoruz. Bu sadece minimal ve zahmetsiz bir hazırlanma süreci sunmuyor ama aynı zamanda ‘kombin’ yapamadığınız parçalara mükemmel partnerler yaratıyor. “Yaz aylarında ofis, günlük ve gece için kapsül bir gardırop hazırlayacak olursanız neleri önceliklendirirsiniz?” diye sorarsanız, cevabı fotogaleride görebilirsiniz!