YENİ SEZON AYAKKABILAR

En yeni ve en farklı ayakkabılar

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 20 Şubat 2014
YENİ SEZON AYAKKABILARGülşah Öztürk

New York ve Londra Moda Haftası geride kaldı. Bugünle birlikte Milano ve Paris'i yakın takibe alıyoruz. Ama sonbahar-kış'a odaklanmak için daha çok erken. Üstelik daha önümüzde dolabımızı şekillendirmemiz gereken yepyeni ve sıcacık bir sezon bizi beklerken!

Her zaman kadınların vazgeçilmezi olan ayakkabılarda bu yaz  ‘garip' modellerle karşılaşmaya hazır olun. Ne dediğimizi örneklerle açıklamak gerekirse:

NATIONAL NUDE: Vazoyu andıran ayakkabı çok garip görünse de, onu alacaklar arasında Anna Dello Russo'nun olduğuna eminiz.


CÉLINE: Bu yaz ayakabı görünümlü terlikler çok moda! Céline de buna ayak uydurmayı bildiği gibi farklılaştırmayı da biliyor; topuk olarak altın rengi metal bir parçayı tercih diyor.


VANS: Kaykaycılar da bu yaz olduğundan daha uzun! Topuklu spor ayakkabıları Isabel Marant başlattı, kim bitirecek bilemiyoruz. Rahatlığıyla bilinen, kaykay gibi asi bir sporla özdeşleşen Vans markası bile ürettiğine göre pek de sonlanacak bir trend gibi değil.


ASHISH: Çocukluğumuzda hepimizin olmuştur ışıklı ayakkabıları. Ailemiz için bizi takibi kolaylaştıran, bizim içinse okuldaki en cool ekibe dahil olmamızı sağlayan bu ayakkabılar Asish'in yeni sezonunda tekrar gündeme geliyor. Bu sefer platform topuklu, kremalı pastayı andıran halleriyle!

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.