YILBAŞI PARTİSİ KURTARICISI: KÜÇÜK SİYAH ELBİSELER

Büyük etkili küçük siyah elbiseler!

Bu sene herkes parti elbiseleri konusunda maksimalizme ve abartıya yöneliyor.

Payetler, taşlar, neon renkler, ekstra detaylar ve çok daha fazlası… Ancak siz siyahlardan ve klasiklerden vazgeçemeyenlerdenseniz o zaman trendler ne olursa olsun küçük siyah elbiselere yöneleceğinize eminiz.

Düz kesimli küçük siyah elbise trendi sizi yanıltmasın, bu gardırop klasiği düşündüğünüzden çok daha çeşitli ve dikkat çekici olabiliyor.Gardırobunuzdaki sade siyah elbiseleri farklı aksesuarlar ile eşleştirerek birbirinden farklı stiller yaratabileceğiniz doğru ancak bu sene sınırları aşan siyah elbiseleri denemenizi de öneriyoruz. Asimetrik kesimleri, volanları, cut-out detayları, kumaşları ve işlemeleri ile birbirinden farklı stillere uyum sağlayan klasik siyah elbiseler, neon renkli elbiselerden bile daha büyük etkiye sahip! Başlı başına bir şov haline gelen yeni sezon küçük siyah elbiseler yılbaşı partilerinin vazgeçilmezi oluyor. 
Sade opsiyonlar ile birlikte sezonun maksimalist furyasından etkilenen küçük siyah elbiselerin artık pek de ismine uyum sağladığını söyleyemeyiz. Mini, midi ve maksi boyları, sınırsız eklentileri ve detayları ile birçok tarzda karşımıza çıkan siyah elbiseler, gardırobunuzdaki kurtarıcı parti elbisesi koleksiyonuna fark katacak. Üstelik bu elbiseleri sezon üstüne sezon kullanabilirsiniz! Tıpkı zamansız bir bej palto gibi uzun ömürlü bir yatırım olan küçük siyah elbiseler sadece yılbaşı partileri için değil birçok davetin kurtarıcısı olacak!Fotogaleride sizin için seçtiğimiz küçük siyah elbiseleri inceleyebilirsiniz….