YÜKSEK KORUMA: SEZONUN ŞAPKA TRENDLERİ

Fular şapkalar, vizörler, yaz bereleri... Şapkasız çıkmamak için çok sebep var!

Yaz sezonu için aklınıza tek bir şapka geliyor olabilir: Hasır şapkalar…  Ancak düşündüğünüzden çok daha fazla trend var! Evet… Hasır ve rafya mevsim gereği en çok tercih edilen kumaşlar arasında ancak şapka silüetleri konusunda sınır tanımıyoruz. Normalde güneşten korunmak için kullanılan şapkalar, modern modada bir ‘statement’ aksesuarı olarak görülüyor. Kıyafetlerin son dokunuşlarından birini yapan şapkalar stilinizi retrodan boheme, asilden hip-hop’a kadar taşıyabiliyor. Farklı kültürlerden ve dönemlerden ilham alan şapka trendleri ile en sade kıyafetlerle bile değişken tarzlar yaratabilirsiniz. 

Yavaş yavaş normalleşme sürecine girdiğimiz şu günlerde kalabalık ortamlardan uzak durup evin dışındaki vaktimizi genelde açık havada geçireceğiz. Özellikle sıcak havalarda açık havanın gereksinimleri arasında güneş kremleri varken, şapkaları da bir ekstra olarak görebilirsiniz. Sosyal mesafe ölçümünü kendiliğinden sağlayan kocaman şapkalar veya geniş vizörler yeni dönemde aradığınız çözümler arasında olabilir! Şıklığınızdan ödün vermeden koruma sağlayan şapka trendlerini çok seveceğinize eminiz. 

Kötü saç günlerinde, güneşli havalarda, sosyal mesafe belirlemek için veya sade kıyafetlerinizde fark yaratmak için… Gerekçeniz ne olursa olsun, bu sezonun şapka trendlerini denemelisiniz! Fotogaleride Yaz 2020’nin 10 şapka trendini görebilirsiniz…

Etİketler