STİL PİŞMANLIĞI OLAN 10 ÜNLÜ

Herkesin unutmak istediği bir moda seçimi vardır. Yıldızların bile!

Ünlülerin kırmızı halı ve sokak stillerine ne kadar hayran olsak da herkesin moda pişmanlıkları olabilir. Bazen yıldızların stilistleri de hatalar yapabilir, sonuçta hepimiz insanız! Eminiz sizin de hayatınızda unutmak istediğiniz bir stiliniz olmuştur. Bir de bunu milyonlarca kişinin gözleri önünde yaptığınızı düşünün! Korkunç değil mi? İşte yıldızlar da tam olarak buna maruz kalıyor. Yaptıkları en ufak bir moda hatası ile ‘En Kötü Giyinen’ listelerine giren ünlüler, bazı moda seçimleri konusunda mutlu değiller. 

Yıldızların normal bir yılda ne kadar çok kırmızı halıya ve ışıltılı etkinliğe katıldığını düşünürsek, ara sıra bazı yanlış seçimlerin olması çok normal. Özellikle stillerinin dışında deneysel olmak adına yaptıkları seçimlerden pişman olan yıldızlar, çoğu zaman bu anıları akıllarından silmek istiyorlar. Genel olarak sevilmeyen stillerin yanı sıra bazı ünlüler ise bizim çok beğendiğimiz elbiselerden pişmanlık duyuyorlar! İçinde rahat hissetmediğiniz bir şeyi yüzlerce kamera önünde giymek pek de hoş olmasa gerek… 

Tüm bunlar ile birlikte moda deneysellik gerektiriyor ve bu nedenle bazı hatalara rağmen eksantrik giyinmek isteyen ünlüleri kutluyoruz! Herhangi bir ünlünün farklı yıllardaki stillerine bakarsanız herkesin bir değişim geçirdiğini görebilirsiniz. Tıpkı lise yıllarımızdaki fotoğraflara bakarken, “Ne yapmışım ben?” dediğimiz gibi, ünlüler de geçmişteki stillerinin bazılarından pişmanlık duyuyorlar. Kim bilir… Belki de yıllar sonra yıldızlar 2020 stillerinden pişmanlık duyacaklar!

Fotogaleride 10 ünlünün stil pişmanlıklarını görebilirsiniz…