20 OCAK HAFTASI ÜNLÜ STİLLERİ

Billie Eilish'in neon kıyafeti haftanın en göz kamaştıran stili oldu!

TAYLOR SWIFT

(Getty Images)

Taylor Swift, Utah’da gerçekleşen ‘Miss Americana’ belgeselinin 2020 Sundance Film Festivali gösterimi için Carmen March’ın Sonbahar 2019 koleksiyonundan ekoseli bir takım giydi. 


MARGOT ROBBIE

(Getty Images)

Margot Robbie, ‘Birds of Prey’ filminin Hollywood gösterimi için Khaite’den mini siyah bir elbise giydi. Stilini taşlı bir choker kolye ve pembe ipli stilettofar ile tamamlayan Robbie, ‘statement’ ayakkabıları ile dikkat çekti. 


NICOLE SCHERZINGER

(Getty Images)

Nicole Scherzinger, Warner Music Group’un Hollywood’da gerçekleştirdiği Pre-Grammy partisi için Redemption’ın Sonbahar Kış 2019 koleksiyonundan desenli kadife bir blazer elbise giydi. 


MONICA BELLUCCI

(Getty Images)

Monica Belucci, Dior’un İlkbahar 2020 Couture defilesi için markanın Sonbahar 2017 Couture koleksiyonundan b ir etek ve ceket takımı giydi. 

NAOMI CAMPBELL

(Getty Images)

Naomi Campbell, Beverly Hills’de gerçekleşen Pre-Grammy partisi için Stephane Rolland’ın İlkbahar 2020 Couture koleksiyonundan beyaz tül detaylı bir elbise giydi. 


CINDY BRUNA

(Getty Images)

Cindy Bruna, Paris’te gerçekleşen 2020 Sidaction Gala Yemeğine Vivienne Westwood’un İlkbahar Yaz 2020 koleksiyonundan bir elbise giydi. 


BILLIE EILISH

(Getty Images)

Billie Eilish, Spotify’ın Los Angeles’ta düzenlediği ‘En İyi Yeni Sanatçı’ partisi için Valentino’dan özel tasarım neon bir kıyafet giydi. 


KEHLANI

(Getty Images)

Kehlani, Warner Music Group’un Hollywood’da gerçekleştirdiği Pre-Grammy partisi için Kaimin’in İlkbahar Yaz 2019 koleksiyonundan tüy detaylı bir mini elbise giydi. 

DUA LIPA

(Getty Images)

Dua Lipa, Beverly Hills’de gerçekleşen Pre-Grammy partisi için Peter Do’nun İlkbahar Yaz 2020 koleksiyonundan deri bir takım giydi. 


MADISON BEER

(Getty Images)

Madison Beer, Spotify’ın Los Angeles’ta düzenlediği ‘En İyi Yeni Sanatçı’ partisi için Redemption’ın Sonbahar Kış 2019 Couture koleksiyonundan büzgü detaylı bir mini elbise giydi. 


ALICIA KEYS

(Getty Images)

Alicia Keys, Los Angeles’taki SiriusXM Stüdyosu ziyareti için Ivy Park’ın yeni koleksiyonundan bir tulum giydi. Stilini neon sarısı stilettofar ile tamamlayan Keys, renkli stili ile göz kamaştırdı. 


LAURA DERN

(Getty Images)

Laura Dern, 35. Santa Barbara Film Festivalinde gerçekleşen ‘Cinema Vanguard’ Ödülleri için Christian Dior’dan bir takım giydi. 

CARDI B

(Getty Images)

Cardi B, Beverly Hills’de gerçekleşen Pre-Grammy partisi için Nicolas Jebran’dan derin dekolteli bir elbise giydi. 

JOEY KING

(Getty Images)

Joey King, Los Angeles’ta gerçekleşen ‘Volta by Cirque du Soleil’ prömiyeri için Libertine’den işlemeli bir takım elbise giydi. 


LUPITA NYONG’O

(Getty Images)

Lupira Nyong’o, 35. Santa Barbara Film Festivalinde kendisini onore eden Montecito Ödülü için Dolce & Gabbana’dan çiçekli bir mini elbise giydi. 

PENELOPE CRUZ

(Getty Images)

Penelope Cruz, Malaga’da gerçekleşen Goya Sinema Ödülleri için Ralph & Russo’nun Sonbahar 2019 Couture koleksiyonundan çiçekli bir elbise giydi. 


PRIYANKA CHOPRA

(Getty Images)

Priyanka Chopra, Beverly Hills’de gerçekleşen Pre-Grammy partisi için Nicolas Jebran’ın İlkbahar Yaz 2020 koleksiyonundan ipek bir elbise giydi. 


JESSIE J

(Getty Images)

Jessie J, 2020 Musicares’de Aerosmith’i onore eden tören için Fanni Schiavoni’den metalik bir elbise giydi.