2020’NİN 20 UNUTULMAZ MODA ANI

Evde kırmızı halı stillerinden dizi kıyafetlerine kadar… Yıla damgasını vuran 20 stil!

2020 hakkında söyleyecek çok fazla şeyimiz var ama bu sene kırmızı halı stilleri açısından pek de kapsamlı bir zaman olmadı. Normalde listemiz sadece kırmızı halı ve ödül töreni stilleri ile dolu olurdu… Ancak bu sene durum farklı. Pandemi ile beraber evlere kapanan dünyanın yanı sıra, yıldızlar da iptal olan ödül törenleri, dijitale taşınan defileler ile birlikte stillerini Instagram üzerinden göstermeye başladılar. Aslında farklı ve pozitif bir açıdan bakacak olursak bu senin 20 unutulmaz moda anı oldukça çeşitli! Sadece kırmızı halı görünümleri yerine, ev stili, evde kırmızı halı görünümleri, karantina moda challenge’ları ve çok daha fazlasını göreceksiniz. Farklı hobiler denediğimiz ve mutfakta uzmanlaştığımız karantina dönemi stil ve güzellik açısından da oldukça yaratıcı olmamızı sağladı. 

Yorumlayacak ve inceleyecek kırmızı halı stilleri olmadığı için üzülmeyin! Bunun yerine ‘The Undoing’ serisinde Nicole Kidman’ın en iyi paltosunu seçebilir, ‘Emily in Paris’ serisindeki en iyi ve en kötü stilleri yorumlayabilir veya ‘The Crown’ serisinde Prenses Diana’nın stillerinin gerçeklerine ne kadar benzediğini puanlayabilirsiniz… Kısacası 2020’nin moda anlarını yıldızların kendileri ile birlikte canlandırdıkları karakterler de belirledi. Kendimizi dizilere ve film maratonlarına verdiğimiz sosyal izolasyon günlerinde, listemize dizi stillerini koymazsak olmazdı!

Oscar, Grammy, Golden Globe ve SAG Ödülleri ile oldukça ‘standart’ başlayan 2020 yılı stilleri oldukça kısa bir süre içinde pandemi de eklenince tamamen ‘standart’ dışı bir hal aldı. Görüntülü konuşmalar için alta eşofman üste gösterişli kıyafetler giyenler mi dersiniz… Pijama takımları giymekten sıkılıp evde gece elbiseleri ile gezenler mi dersiniz… Yastıklar ile yapılan Pillow Challenge’lar veya Instagram’ı her açtığınızda beliren batik desenli eşofman takımları mı dersiniz… Genel anlamda beklenmedik olan 2020’nin unutulmaz moda anları da bir o kadar karışık!

Fotogaleride yılın unutulmayan 20 moda anını görebilirsiniz…