2021 MET GALA'DA MICHAEL KORS RÜZGARI!

Kırmızı halının dikkat çeken görünümleri, Michael Kors imzası taşıdı.

Michael Kors, 13 Eylül 2021 Pazartesi günü New York City'de Metropolitan Museum of Art'ın Costume Institute Benefit ve “In America: A Lexicon of Fashion”ın açılışında Michael Kors Koleksiyonu’nun giyildiğini duyurmaktan mutluluk duyuyor.


Kate Hudson 
Taç yaprakları serpiştirilmiş payet, çift krep iki parçalı elbise ve buna uygun ipek organze tüylü bir ceket giydi. Bu gece için özel olarak tasarlandı. Bununla birlikte, paltoda "dağınık" bir görünüm oluşturmak için 4 mm boyutunda yaklaşık 80.000 geri dönüştürülmüş payet kullanılarak, yapımı yaklaşık 4.000 saat sürdü. 4 mm payetler saten bir taban üzerine işlendi.


Regina King
Gece için özel olarak yaratılmış, altın çizgili işlemeli ve kendinden kaplı düğmeli, gece yarısı krep askısız bir elbise giydi. Elbisesini, altın pullarla kaplı, gece yarısı rengi krep bir pelerin ile eşleştirdi. Benzersiz bir geometrik ayrıntı oluşturmak için dönüşümlü olarak 3 mm payetler ve boncuklar dikilerek iki parçanın oluşturulması 600 saati aldı. Parlak altın detaylar, gece yarısı saten bir ana kumaşa sahipti.


Camila Cabello 
Gece için özel olarak yaratılmış, dağınık pullu menekşe krep jarse elbise giydi. Mor ipek organze tüylü bir palto giymişti, tılsımlı menekşe rengi kapitone astarlıydı. 4 mm'lik payetler saten bir tabana işlendi.


Shawn Mendes
Sonbahar/Kış 2021 koleksiyonunun Look 13'ünden siyah uzun kollu bir blazer giydi. Görünümünü Sonbahar/Kış 2004 koleksiyon arşivinden siyah ezilmiş kadife dar paça pantolonla tamamladı.


Adut Akech 
Yakasında, braletinde ve pantolonun yan şeridinde elmas kristallerle kaplı beyaz çift krep bir smokin olan İlkbahar/Yaz 2022 Look 59'u giydi. Üç ayrı parçanın süslenmesi, güzel efekti yaratmak için 12.000'den fazla benzersiz kristalin işlenmesiyle 60 saati aldı. Gümüş saten bir taban üzerine payetle süslenmiş bir görünümdü.


Vittoria Ceretti 
Tamamen altın aynalarla süslenmiş, özel olarak yaratılmış, bronz bir streç tül elbise giydi. Bu elbise, yarı saydam mikro boncuklar kullanılarak ayrı ayrı dikilen yaklaşık 11.000 benzersiz aynalı parçayı dikerek oluşturmak için 450 adam saatini aldı. Parlak altın donanıma sahip altın bir piton kabartmalı deri debriyaj taşıyordu.