24 ŞUBAT HAFTASI ÜNLÜ STİLLERİ

İlkbaharın çiçek desenleri kırmızı halıda yerini almaya başladı!

CATE BLANCHETT

(Getty Images)

Cate Blanchett, ’Stateless’ filminin 70. Berlinale Uluslararası Film Festivali gösterimi için Dries Van Noten’in İlkbahar Yaz 2020 koleksiyonundan çiçekli bir elbise ve blazer ceket giydi. 


ELLE FANNING

(Getty Images)

Elle Fanning, ‘The Roads Not Taken’ filminin 70. Berlinale Uluslararası Film Festivali gösterimi için Rodarte’nin Sonbahar Kış 2020 koleksiyonundan çiçekli bir elbise giydi. 


HELEN MIRREN

(Getty Images)

Helen Mirren, ’Yaşam Boyu Başarı’ Ödülünü aldığı 70. Berlinale Uluslararası Film Festivali töreni için Dolce & Gabbana’dan kristal taş işlemeli bir elbise giydi. 


EVA GREEN

(Getty Images)

Eva Green, Paris’te gerçekleşen 2020 Cesar Film Ödülleri için Chanel’in Sonbahar 2017 Couture koleksiyonundan siyah tüy detaylı bir elbise giydi. 


STORM REID

(Getty Images)

Storm Reid, ‘The Invisible Man’ filminin Hollywood gösterimi için Miu Miu’dan özel dikim taş işlemeli bir elbise giydi. 


ASHLEY BENSON

(Getty Images)

Ashley Benson, Balmain’in Sonbahar Kış 2020 defilesi için markanın İlkbahar 2020 koleksiyonundan bir blazer elbise giydi. 


KARLIE KLOSS

(Getty Images)

Karlie Kloss, Christian Louboutin’in Paris’teki sergisinin açılışı için Helmut Lang’den beyaz triko bir elbise giydi. 


RENEE ZELLWEGER

(Getty Images)

Renee Zellweger, ‘Women’s Cancer Research’ Vakfının Kaliforniya’daki etkinliği için Gucci’nin İlkbahar 2020 koleksiyonundan dantel detaylı bir elbise giydi. 


SALMA HAYEK

(Getty Images)

Salma Hayek, ‘The Roads Not Taken’ filminin 70. Berlinale Uluslararası Film Festivali galası için Gucci’den özel dikim bir elbise giydi. 


ELISABETH MOSS

(Getty Images)

Elisabeth Moss, ‘The Invisible Man’ filminin Hollywood gösterimi için Tom Ford’dan payetli metalik görünümlü bir elbise giydi. 


ZOE KRAVITZ

(Getty Images)

Zoe Kravitz, Saint Laurent’in Sonbahar 2020 defilesi için markanın Resort 2020 koleksiyonundan ışıltılı bir bluz giydi. 


AMERICA FERRERA

(Getty Images)

America Ferrera, Beverly Hills’de gerçekleşen 23. NHMC Ödülleri için Maria Lucia Hohan’dan leopar desenli bir elbise giydi. 


MONICA BELLUCCI

(Getty Images)

Monica Bellucci, Christian Louboutin’in Paris’teki sergisinin açılışı için Dolce & Gabbana’dan siyah bir takım elbise giydi. 


BUSY PHILIPPS

(Getty Images)

Busy Philipps, The Center for Reproductive Rights’ın Kaliforniya’da düzenlediği yardım gecesi için La Double J.’den desenli bir elbise giydi.


JENNIFER LOPEZ

(Getty Images)

Jennifer Lopez, Kaliforniya’da gerçekleşen ‘Oprah’s 2020 Vision: Your Life In Focus’ turnesi için Sally LaPointe’ın İlkbahar 2020 koleksiyonundan sarı bir takım elbise giydi.