27 OCAK HAFTASI ÜNLÜ STİLLERİ

Ünlüler ödül sezonuna hazır!

ELLE FANNING

(Getty Images)

Elle Fanning, Londra’daki Critics’ Circle Film Ödülleri için Ralph Lauren’in Pre-Fall 2020 koleksiyonundan straplez bir elbise giydi. 

ZOE KRAVITZ 

(Getty Images)

Zoe Kravitz, Londra’da gerçekleşen 2020 BAFTA Ödülleri için Saint Laurent’ten özel dikim altın payetli bir elbise giydi. 

STORM REID

(Getty Images)

Storm Reid, Beverly Hills’de gerçekleşen 18. Visual Effects Society Ödülleri için Rosie Assoulin’den renkli ve puantiyeli bir elbise giydi. 


MARGOT ROBBIE

(Getty Images)

Margot Robbie, ‘Bird of Prey’ filminin Londra gösterimi için Dries van Noten’in İlkbahar 2020 koleksiyonundan tüy detaylı bir elbise giydi. 


JOEY KING

(Getty Images)

Joey King, Beverly Hills’de gerçekleşen 18. Visual Effects Society Ödülleri için Area’dan kristal işleme detaylı bir takım giydi. 


KERRY WASHINGTON

(Getty Images)

Kerry Washington, Kaliforniya’da gerçekleşen Television Academy 25. Hall of Fame Töreni için Khaite’nin İlkbahar 2020 koleksiyonundan ekoseli bir elbise giydi. 


CHARLIZE THERON

(Getty Images)

Charlize Theron, Beverly Hills’de gerçekleşen 22. Costume Designers Guild Ödülleri için Louis Vuitton’dan özel tasarım bir elbise giydi. 


BLAKE LIVELY

(Getty Images)

Blake Lively, ‘The Rhythm Section’ filminin New York gösterimi için Dolce & Gabbana’dan siyah kadife straplez bir elbise giydi. 


TESSA THOMPSON

(Getty Images)

Tessa Thompson, ‘Sylvie’s Love’ filminin 2020 Sundance Film Festivali gösterimi için Pyer Moss’tan havalı bir kıyafet giydi. 


ANNE HATHAWAY

(Getty Images)

Anne Hathaway, Netflix’in ‘The Last Thing He Wanted’ filminin Utah gösterimi için Michael Kors’tan siyah beyaz bir elbise giydi. 


HAILEY BIEBER

(Getty Images)

Hailey Bieber, Justin Bieber’ın Youtube serisinin Los Angeles gösterimi için Zuhair Murad’ın İlkbahar 2020 Couture koleksiyonundan işleme detaylı siyah bir elbise giydi. 


RENEE ZELLWEGER

(Getty Images)

Renee Zellweger, Hollywood’da gerçekleşen 92. Oscar Ödülleri Adayları yemeği için Tom Ford’dan klasik bir takım elbise giydi. 


JENNIFER LOPEZ

(Getty Images)

Jennifer Lopez, Miami’de gerçekleşen Super Bowl basın toplantısı için Alaia’dan beyaz bir bluz ve pantolon giydi. 


ZENDAYA

(Getty Images)

Zendaya, New York’ta gerçekleşen 2020 AAA Arts Ödülleri için Christopher Esber’in Resort 2020 koleksiyonundan dekolte detaylı bir elbise giydi. 


ALLISON BRIE

(Getty Images)

Allison Brie, 2020 Sundance Film Festivali için Saint Laurent’in İlkbahar Yaz 2020 koleksiyonundan desenli ve tek omuzlu bir elbise giydi. 


GRETA GERWIG

(Getty Images)

Greta Gerwig, Los Angeles’ta gerçekleşen 4. Kodak Film Ödülleri için Dolce & Gabbana’dan desenli bir mini elbise giydi. 


OLIVIA PALERMO

(Getty Images)

Olivia Palermo, New York’ta gerçekleşen 2020 Whitney Sanat Partisi için Hermes’in Pre-Fall 2019 koleksiyonundan siyah bir elbise giydi. 


MINDY KALING

(Getty Images)

Mindy Kaling, Beverly Hills’de gerçekleşen 22. Costume Designers Guild Ödülleri için Salvador Perez’den özel tasarım bir elbise giydi. 

DAISY RIDLEY

(Getty Images)

Daisy Ridley, Londra’da gerçekleşen 2020 BAFTA Ödülleri için Oscar de la Renta’dan tek omuzlu bir elbise giydi. 


KATE MIDDLETON

Kate Middleton, Londra’da gerçekleşen 2020 BAFTA Ödülleri için 2012 Malezya turnesinde giydiği Alexander McQueen elbisesini yeniden giydi. 

DIANE KRUGER

(Getty Images)

Diane Kruger, ‘Thelma & Louise’ filminin New York gösterimi için Prabal Gurung’un Pre-Fall 2020 koleksiyonundan fırfır detaylı pembe bir elbise giydi. 

SCARLETT JOHANSSON

(Getty Images)

Scarlett Johansson, Londra’da gerçekleşen 2020 BAFTA Ödülleri için Atelier Versace’den tüy detaylı bir elbise giydi. 


CYNTHIA ERIVO

(Getty Images)

Cynthia Erivo, Hollywood’da gerçekleşen Songwriters Hall of Fame’in 4. Oscar Adayları Resepsiyonu için Missoni’den desenli bir tulum giydi.


LAURA DERN

(Getty Images)

Laura Dern, Hollywood’da gerçekleşen 92. Oscar Ödülleri Adayları yemeği için Oscar de la Renta’nın Pre-Fall 2020 koleksiyonundan deri bir elbise giydi.


SAOIRSE RONAN

(Getty Images)

Saoirse Ronan, Londra’da gerçekleşen 2020 BAFTA Ödülleri için Gucci’den siyah volanlı bir elbise giydi. 

 

GWYNETH PALTROW

(Getty Images)

Gwyneth Paltrow, Beverly Hills’de gerçekleşen Writer’s Guild Ödülleri için Ralph & Russo’nun İlkbahar 2020 Couture koleksiyonundan bir takım giydi. 


.