3 ŞUBAT HAFTASI ÜNLÜ STİLLERİ

Haftanın en dikkat çeken stili Ciara’nın Matrix ilhamlı kıyafeti!

CINDY BRUNA

(Getty Images)

Cindy Bruna, New York’ta gerçekleşen 2020 amfAR Gala için Stephane Rolland’ın İlkbahar 2020 Couture koleksiyonundan beyaz volanlı bir elbise giydi. 


KERRY WASHINGTON

(Getty Images)

Kerry Washington, Beverly Hills’de gerçekleşen ‘Black Women In Hollywood’ Ödülleri için Lanvin’in İlkbahar 2020 koleksiyonundan deri ve işleme detaylı bir elbise giydi. 

MILEY CYRUS

(Getty Images)

Miley Cyrus, Tom Ford’un Hollywood’daki Sonbahar Kış 2020 defilesi için markanın İlkbahar 2020 koleksiyonundan kemerli bir tulum giydi. 

ZENDAYA

(Getty Images)

Zendaya, Fendi’nin New York’ta gerçekleştirdiği ‘Solar Dream’ etkinliği için markanın İlkbahar 2020 koleksiyonundan bir takım ve Christian Louboutin’den diz üstü bir çizme giydi. 


HEIDI KLUM

(Getty Images)

Heidi Klum, New York’ta gerçekleşen 2020 amfAR Gala için Stephane Rolland’ın Couture koleksiyonundan straplez bir elbise giydi. 


CHARLIZE THERON

(Getty Images)

Charlize Theron, Kaliforniya’da gerçekleşen ‘Hollywood Calling’ etkinliği için Louis Vuitton’un Resort 2020 koleksiyonundan çizgili bir triko elbise giydi. 


JESSICA BIEL

(Getty Images)

Jessica Biel, ‘The Sinner’ dizisinin Hollywood’da gerçekleşen 3. Sezon gösterimi için Alexandre Vauthier’in Sonbahar 2019 Couture koleksiyonundan bir takım giydi. 


ZOE SALDANA

(Getty Images)

Zoe Saldana, Cadillac’ın Los Angeles’taki Oscar Haftası kutlaması için Brock Collection’un Resort 2020 koleksiyonundan bir takım giydi. 


SELENA GOMEZ

(Getty Images)

Selena Gomez, Los Angeles’ta gerçekleşen 2020 Hollywood Beauty Ödülleri için Patou’dan düşük omuzlu bir elbise giydi. 


CANDICE SWANEPOEL

(Getty Images)

Candice Swanepoel, New York’ta gerçekleşen Bvlgari ‘B.zero1 Rock’ koleksiyonu etkinliği için Cult Gaia’nın İlkbahar Yaz 2020 koleksiyonundan simli ve dekolte detaylı bir elbise giydi. 


LAIS RIBERIO

(Getty Images)

Lais Riberio, New York’ta gerçekleşen 2020 amfAR Gala için Galia Lahav’dan beyaz tek omuzlu bir elbise giydi.  


CHIARA FERRAGNI

(Getty Images)

Chiara Ferragni, Kaliforniya’da gerçekleşen ‘Hollywood Calling’ etkinliği için Giuseppe di Morabito’nun Resort 2020 koleksiyonundan metalik mavi bir elbise giydi. 


WINNIE HARLOW

(Getty Images)

Winnie Harlow, New York’taki ‘L’Avenue at Saks’ kutlaması için Vivienne Westwood’un Sonbahar 2017 koleksiyonundan desenli bir elbise giydi. 


RENEE ZELLWEGER

(Getty Images)

Renee Zellweger, ‘Judy’ filminin Paris gösterimi için Olivier Theyskens’den büzgülü siyah bir elbise giydi. 


CIARA

(Getty Images)

Ciara, New York’ta gerçekleşen Bvlgari ‘B.zero1 Rock’ koleksiyonu etkinliği için Patrycja Pagas’tan deri bir elbise giydi. 


UMA THURMAN

(Getty Images)

Uma Thurman, Beverly Hills’de gerçekleşen ‘Hollywood For Global Ocean’ Galası için Dolce & Gabbana’dan payetli lacivert bir elbise giydi. 


OLIVIA MUNN

(Getty Images)

Olivia Munn, Kaliforniya’da gerçekleşen ‘Hollywood Calling’ etkinliği için Alberta Ferretti’nin Resort 2020 koleksiyonundan tül ve payetli bir takım giydi. 


ELSA HOSK

(Getty Images)

Elsa Hosk, New York’ta gerçekleşen 2020 amfAR Gala için Rick Owens’dan metalik bir elbise giydi. 


CLAIRE DANES

(Getty Images)

Claire Danes, ‘Homeland’ dizisinin New York’taki 8. Sezon gösterimi için Erdem’den leopar desenli bir elbise giydi. 

ROSIE HUNTINGTON WHITELEY

(Getty Images)

Rosie Huntington Whiteley, Tom Ford’un Hollywood’daki Sonbahar Kış 2020 defilesi için markadan ombre payetli bir elbise giydi. 


LUPITA NYONG’O

(Getty Images)

Lupita Nyong’o, New York’taki Delta etkinliği için Dolce & Gabbana’dan çiçek desenli bir mini elbise giydi. 

SHARON STONE

(Getty Images)

Sharon Stone, Beverly Hills’de gerçekleşen ‘Hollywood For Global Ocean’ Galası için Pertegaz’ın Sonbahar Kış 2020 koleksiyonundan payetli bir takım elbise giydi. 


MARGARET QUALLEY

(Getty Images)

Margaret Qualley, Cadillac’ın Los Angeles’taki Oscar Haftası kutlaması için Dolce & Gabbana’dan tül detaylı bir elbise giydi..