Altın Küre adayları açıklandı

Sizin favoriniz kim?

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 15 Aralık 2012
Altın Küre adayları açıklandı
Altın Küre adayları açıklandı. Oscar'ın habercisi olarak görülen ödül töreni, 13 Ocak 2013'te gerçekleştirilecek. Ödül mevsiminin başladığı bu aylarda bizi heyecanlandıran Altın Küre adaylıkları, aynı zamanda gösterişli kırmızı halının da habercisi. Argo, Django Unchained, Life of Pi, Lincoln, Zero Dark Thirty en iyi dram, The Best Exotic Marigold Hotel, Les Miserables, Moonrise Kingdom, Salmon Fishing in the Yemen, Seven Psychopaths da en iyi komedi filmi dalında aday oldular. 

Üç sene ardı ardına en iyi dram dizisi ödülünü kimselere kaptırmayan Mad Men, bu kez sadece Jon Hamm'in en iyi oyuncu adaylığıyla yetiniyor. Bu sene en iyi dram dizisi kategorisinde jüriyi zorlu bir seçim bekliyor. Adaylar arasında Boardwalk Empire, Breaking Bad, Downton Abbey, Homeland ve The Newsroom yer alıyor. 24 farklı kategoride kazananların açıklanacağı gece için geri sayıma başlarken, en iyi oyuncu adaylarını foto galeride sunuyoruz.
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.