ANA DE ARMAS’IN YÜKSEK İHTİŞAM ANI

Blonde yıldızı, 2023 Altın Küre Ödülleri için klasik bir stil yarattı.

Buse Saray BUSE SARAY 11 Ocak 2023
ANA DE ARMAS’IN YÜKSEK İHTİŞAM ANI Getty Images

Blonde'dan Ana de Armas, Altın Küre kırmızı halısında bir Marilyn anı yaşamadı; geceyi kendisine ait kılmayı seçti. 34 yaşındaki aktris, önü boyunca uzanan ışıltılı, gümüş işlemeli bir Louis Vuitton görünümüyle boy gösterdi. Saçlarını düz ve doğal şekillendirdi. Pembe dudağıyla makyajı hafifti.
De Armas, Netflix'in tartışmalı biyografisinde Marilyn Monroe olarak rol alıyor ve bu gece Drama Dalında En İyi Kadın Oyuncu ödülüne aday gösteriliyor.


De Armas, bir röportajda rolü üstlenmeden önce Monroe hakkında aslında pek bir şey bilmediği hakkında konuştu. “Marilyn'in gerçekten farkında değildim” dedi. "Birkaç filmini izlemiştim ve onun bir aktris olduğunu biliyordum ama bundan daha derin bir şey değildi." Yine de sette Monroe'nun kendi filmlerinden gerçek sahneleri taklit etmesi gerektiğinde ikon hakkında elinden geldiğince çok şey öğrendi ve özümsedi.

"Blonde'da onun oynadığı filmlerden pek çok sahneyi yeniden yarattık" dedi. “Hepsini birkaç kez gördüm; yeniden yarattıklarımızı tekrar tekrar izledim. Yönetmen Andrew, çok titiz ve detaycı. Sette iki monitör vardı, biri Marilyn'le gerçek sahneyi oynuyordu, biri de bizimle. Her şeyi yerinde yapmak zorundaydık, yoksa devam etmeyecekti. Çok fazla baskı vardı, ama aynı zamanda çok eğlenceliydi. O sahneleri yapmak akıllara durgunluk veriyordu; çok özel ve biraz gerçeküstü hissettirdi.”


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.