ANGELINA JOLIE’NİN BÜYÜLEYİCİ KIRMIZI HALI SİLÜETİ

Eternals filminin 16. Roma Film Festivali gösterimine katılan Jolie’ye, kızları Zahara ve Shiloh eşlik etti.

Marvel sinema evreninin yeni filmi Eternals'ın 16. Roma Film Festivali gösterimi Pazar gecesi gerçekleşti. Angelina Jolie, İtalya'nın Roma kentinde düzenlenen festivalde filmin kırmızı halı galasına Brad Pitt ile paylaştığı altı çocuktan iki kızını getirdi. Angelina Jolie ve kızları Zahara ve Shiloh, Eternals kırmızı halısında yine dikkatleri üzerinde topladı.

Donatella Versace'nin Instagram gönderisine göre Jolie, Versace'den vücuduna şekil veren ve bir “tanrıça” gibi görünen straplez metalik gümüş elbisesiyle kırmızı halıda yürüdü.


Angelina, Atelier Versace imzalı elbisesiyle, kıvrımlarını doğru yerlerde saran ve kıskanılacak vücudunu vurgulayan bir görünüm yaratarak yine göz kamaştırdı. Elbisenin elinde toplanmış detaylı korse tarzı bir büstü ve zemine uzanan bir etekten oluşan kum saati silueti vardı.


Gerçek bir tanrıça gibi görünen bu kıyafeti, saçlarının uzun düzlüğünden göze çarpan büyük gümüş küpelerle süsledi. Jolie, gümüş rengi elbisesini dumanlı göz farı, ten rengi dudaklar, kızarık yanaklar ve parlak ten içeren minimal bir makyajla tamamladı.


İki kızına gelince, beyaz ve siyah görünümleri ile annelerine uyum sağlamışlardı.

On beş yaşındaki Shiloh, kırmızı halıda daha rahat bir görünüm tercih etti. Önü fiyonklu ve birkaç pileli siyah, mini boy kolsuz bir Versace elbise giymişti. Bir çift sarı hayvan baskılı spor ayakkabı, halka küpeler ve örgülü bir topuzla toplanmış saçlar ile görünümü tamamladı.

On altı yaşındaki Zahara, boynunu ve büstünü çevreleyen altın askılı askılarla süslenmiş, Yunan esintili beyaz bir elbise seçti. Saçlarını bir yandan toplamış ve beyaz bir toka takmıştı.


Eternals filmi, başka bir uzaylı grubu olan Deviant'ların saldırısına uğrayan Dünya'da saklanmaktan çıkan ölümsüz bir uzaylı ırkını konu alıyor. Oscar ödüllü Chloé Zhao'nun yönettiği filmin başrollerinde Jolie'nin yanı sıra Kit Harington, Salma Hayek ve Kumail Nanjiani yer alıyor. Jolie, Thena adında güçlü bir savaşçıyı oynuyor. Filmin tanıtımını yaparken Jolie, verdiği bir röportajda çocuklarının kendisini nasıl gördüğünü tamamen değiştirdiğini söyledi.

Shiloh ve Zahara'ya ek olarak, Angelina ve Brad birlikte dört çocuğu daha paylaşıyorlar – Maddox 20, Pax 17, ikizler Knox ve Vivienne 13.