Anya Taylor-Joy'un Modern Savaşçı Görünümü

Taylor-Joy, yeni filminin tanıtımı için Paco Rabanne'nin 1996 arşivine gitti.

Buse Saray BUSE SARAY 02 Mayıs 2024
Anya Taylor-Joy'un Modern Savaşçı Görünümü Getty Images

Anya Taylor-Joy, yeni filmi Furiosa: A Mad Max Saga'nın tanıtımını için vintage bir savaşçı görünümü tercih etti.. Aktris, Sidney'de Paco Rabanne'nin 1996 ilkbahar couture koleksiyonundan altın oklarla süslenmiş bir mini elbise ile kırmızı halıdaydı.Taylor-Joy, uyumlu başlığı ve kedi gözü makyajıyla kırmızı halıda Yunan savaş tanrıçası Athena'nın abartılı ve modern bir versiyonu gibi görünüyordu. Aktrisin görünümü, stilist Ryan Hastings tarafından tasarlandı. 


Rol arkadaşı Chris Hemsworth, Taylor-Joy'un gösterişli tarzının yanında gri bir takım elbise giydi.


Bahsi geçen filmden ilham alan ve modaya yönelik metodik giyinme yaklaşımını tamamlayan görünümleri tercih eden Taylor-Joy, son zamanlarda "Furiosa: A Mad Max Saga"nın ateşli ve ıssız ortamını çağrıştıran parçalar giyiyor..


Filmin çarşamba günü Sidney'de yapılan fotoğraf çekimi için oyuncu, Rick Owens'ın 2024 ilkbahar hazır giyim koleksiyonundan yanık turuncu tonunda kontrast kumaşların yer aldığı ve Tiffany & Co.'nun takılarıyla tamamlanan bir parça giydi.


“Furiosa: A Mad Max Saga”, yönetmen George Miller'ın 2015 Oscar ödüllü filmi “Mad Max: Fury Road”un ön filmidir. Filmde Taylor-Joy, ıssız bir dünyada bir grup bisikletçi ve sürücü tarafından kaçırıldıktan sonra evine dönmek için mücadele eden Furiosa'yı canlandırıyor. Film 24 Mayıs'ta sinemalarda olacak.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.