ARIANA GRANDE’NİN KÜLKEDİSİ ANI

Geçen sene Grammy Ödülleri'ni protesto eden Grande, bu seneki kırmızı halıya damgasını vurdu!

2019 Grammy Ödüllerine katılmayarak performansında istediği yaratıcı özgürlüğe sahip olmadığı için protesto eden Ariana Grande’nin dönüşü muhteşem oldu! Geçen sene törene giyeceği Zac Posen tasarımlı Cinderella stili elbisesini Instagram üzerinden paylaşan Grande, 2020 Grammy Ödülleri için yine külkedisi masalından ilham alan bir elbise tercih etti!

Ariana Grande 2020 Grammy Ödüllerinde (Getty Images)

Özel tasarım gri-mavi bir Giambattista Valli elbisesi giyen Grande, kocaman tül elbisesini eldivenler ile tamamladı. Saç stilinde imzası haline gelen at kuyruğundan vazgeçmeyen Grande, sarı saçları ile dikkat çekti. Geçen sene ilk Grammy Ödülünü kazanan Grande, 2020 Grammy Ödülleri'nde 5 ödül adaylığına sahip. Bu sene ödül töreninde sahne alan Grande, geçtiğimiz hafta provalar sırasında BTS grubu ile karşılaştığını Instagram üzerinden paylaşmıştı. Performansı için 7 Rings’i söylemeyi tercih eden Grande, diğer 7 söz yazarı ile beraber sözleri çaldıkları gerekçesiyle dava edilmişti. Richard Rodgers ve Oscar Hammerstein II’nin ‘The Sound of Music’ filmi için besteledikleri ‘My Favourite Things’ şarkısına benzetilen ‘7 Rings’ Grande’nin bu şarkıyı sahneye taşımasını engellemedi!

Adaylıklar açıklanırken tepkisini Twitter ve Instagram üzerinden paylaşan Grande, “En yakın arkadaşlarımla birkaç haftada yazdığım bu müziği benimsediğiniz için teşekkür ederim. Bu övgü gerçekten benim için ve kalbim için tek başına yeterli. Teşekkür ederim. Lütfen benimle çalışan arkadaşlarımın etrafımda oturmasına izin verin ki kalbimin attığına emin olayım. Minnettarım ve herkese sevgi yolluyorum. Ayrıca, aday gösterilen tüm arkadaşlarımı bu seneki muhteşem çalışmaları sebebiyle tebrik ediyorum. Herkesle beraber kutlamak için sabırsızım,” yazmıştı.