ELLE STYLE AWARDS X M.A.C Ödül Töreni İçin Son
  • GÜN
  • SAAT
  • DAKİKA
  • SANİYE

CELINE DION'UN ZIEGFELD FOLLIES İLHAMLI MET GALA KOSTÜMÜ

Ünlü şarkıcının Met Gala stiline hayran olucaksınız!

Celine Dion son yıllarda şarkılarından ve performanslarından çok stili ile konuşuluyor. Moda haftalarının onur konuğu olan Celine Dion, 2019 Met Galasında da aynı etkiyi sürdürdü. Ünlü şarkıcı New York’ta gerçekleşen Met Gala pembe halısında gümüş metalik püsküllü elbisesi ile gözlerimizi kamaştırdı. 

Celine Dion 2019 Met Galasında (Getty Images)

51 yaşındaki ünlü şarkıcı, Oscar de la Renta marka özel dikim elbisesini Chloe Gosselin’in kendisi için tasarladığı gümüş ayakkabılar ile tamamladı. Dion, 20. yüzyılın başlarında New York’ta Broadway şovlarında ünlenen Ziegfeld Follies’in stilinden ilham alan metalik elbisesini tüylü baş aksesuarı ve statement küpeleri ile tamamladı. 

Celine Dion 2019 Met Galasında (Getty Images)

Pembe halıda kameralara konuşan ünlü şarkıcı bu senenin ‘Camp’ konseptinin ciddi anlamda kamp olarak düşündüğünü söyledi. Hep beraber Met Galada kamp kuracaklarını düşündüğünü söyleyen ünlü şarkıcı, izleyenleri güldürdü. Daha sonra stil ekibi ile konuştuğunu belirten ünlü şarkıcı, ‘Camp’ teriminin zamansız, abartılı, lüks ve antik gibi bir çok anlam taşıdığını öğrendiğini anlattı. Üç bin adet püskül taşıyan Oscar de la Renta elbisesi ile zahmetsizce yürüyen Dion, Met Gala'nın en çok konuşulanları arasında ismini yerleştirmeyi başardı. Yapılması üç bin saat süren bu kıyafet eski Hollywood görkemini tam anlamıyla günümüze taşımayı başardı!