DAKOTA JOHNSON’IN SEKSİ KORSE GÖRÜNÜMÜ

Johnson, "Grinin Elli Tonu"ndan ilham almış gibi duruyor.

Dakota Johnson, Gucci'yi seviyor. Aktrisin bohem havası, Alessandro Michele'in eklektizmiyle iyi uyum sağlıyor. Michele, İtalyan lüks evinde göreve başladığından beri Johnson, tasarımlarını coşkuyla benimsiyor. Yine de, gardırobunun büyük bir bölümünün aynı markadan oluşması, Johnson'ın kırmızı halı stilini heyecan verici tutmasını engellemedi.

Son filmi The Lost Daughter'ın New York Film Festivali galasında Johnson, Gucci'nin Aria koleksiyonundan beklenmedik bir parçayla göründü. Şeffaf, logo kaplı korsesi seksi, dardı ve ondan (ve Michele'den) beklediğimizin tam tersiydi.Cesur ve rock chic kombinasyonu, Johnson’ı görünce heyecanlanmamıza neden oldu. Korsesi ve deri pantolonu canlı hissettiriyordu.

Görünüşün yıldızı olan Gucci logosuyla zarif bir şekilde işlenmiş siyah dantel büstiyer, siyah deri pantolonla inanılmaz derecede havalı görünüyordu. Stile, yüksek bir çift Gianvito Rossi topuklu ayakkabı ve bir elmas Cartier kolye eşlik etti. Johnson’ın Gucci stilini mat siyah, ince bir Gucci Marmont kemeri tamamladı. Kate Young tarafından tasarlanan son görünüm, Johnson'ın tarzına alternatif bir bakış açısı görmemizi sağladı.


Tipik olarak Johnson'ın kıyafetleri, vintage esintili silüetler veya boho süslemeler aracılığıyla geçmişe gönderme yapar. Bu nedenle Johnson’ın "Grinin Elli Tonu"ndan ilham almış gibi duran seksi kırmızı halı anı hoş bir sürpriz oldu.

Makyaj sanatçısı Georgie Eisdell'in abartısız makyajı, Johnson’ın renkli gözleri ve yüz hatlarını ortaya çıkarmış. Hayran bırakan saçı ise Mark Townsend'in doğal ve havalı dokunuşları ile şekillenmiş.