ELLE STYLE AWARDS X M.A.C Ödül Töreni İçin Son
  • GÜN
  • SAAT
  • DAKİKA
  • SANİYE

EMMA CORRIN'İN DRAMATİK EMMY ÖDÜL GECESİ GÖRÜNÜMÜ

Corrin, monokrom bir görünüm ve dikkat çeken detaylar tercih etti.

Emma Corrin, 2021 Emmy Ödülleri için gecenin en unutulmaz stil görünümlerinden birini yarattı. The Crown'daki Prenses Diana rolüyle aday gösterilen Corrin, Londra Emmys partisine beklenmedik bir görünümle geldi: pastel sarısı bir askısız Miu Miu elbise ve eşleşen çene altından bağladığı bir bone tercih etti. Son dokunuşları ise oldukça çarpıcıydı.


“Netflix'in "The Crown" dizisinin dördüncü sezonunda Prenses Diana'yı canlandırması için aday gösterilen Corrin’in görünümü daha da çarpıcı bir düzeye yükselten, güzellik detayları oldu. Parmaksız eldivenlerden uzayan keskin manikürü, parlak siyah tırnakları geceye damgasını vurdu. Tırnak sanatçısı Simone Simmy Cummings'in eseri olan Corrin'in tırnakları, aday olduğu drama kategorisine bir mesaj gönderiyor gibiydi.


Byredo ürünlerinden yapılan makyajı, makyajsız bir göz üzerinde parıldayan sarı-altın bir göz farından ibaretti. Sadece biraz maskara sürülmüştü. Makyaj sanatçısı Florrie White'ın makyajının, geri kalanı da oldukça sadeydi: görünüşte abartısız bir cilt, sağlıklı bir dozda pembe allık ve dudaklarda bir miktar pembelik vardı.


KIRMIZI HALI: 73. EMMY ÖDÜLLERİ

ANYA TAYLOR-JOY, KIRMIZI HALIDA GÜNEŞ GİBİ PARLADI