GRAMMY KIRMIZI HALISININ EN DİKKAT ÇEKEN STİLİ: BILLY PORTER

Geçtiğimiz senenin en çok aranan ünlü stillerine sahip olan Billy Porter, yine şaşırtmayı başardı!

2019 Oscar Ödülleri'nden itibaren, katıldığı her kırmızı halıda stilini merak ettiren Billy Porter, yine bizi şaşırtmayı başardı! Met Gala’daki ışıltılı kostümü ve Oscar törenindeki smokin elbisesinden sonra Porter, 2020 Grammy Ödülleri'nin en dikkat çekici stili ile görüntülendi. 

Billy Porter 2020 Grammy Ödüllerinde (Getty Images)

Stil danışmanlığınıi Sam Ratelle’in üstlendiği ışıltılı mavi Baja East tulumu ile büyük ilgi çeken Porter, kristal işlemeli ve püsküllü kıyafeti ile gecenin kazananı oldu! Tulumu ile uyumlu bir bolero ve kristal püskülleri perde gibi açılan bir şapka takan Porter, bizlere Broadway müzikallerini hatırlattı. Müzik sektörünün en önemli gecesine kelimenin tam anlamıyla ‘dans eden’ bir kıyafet ile katılan Porter, her adımında gözleri üzerinde toplamayı başardı. 

Her detayı düşünülen kıyafet, örümcek motifli taşlı bir bileklik ile tamamlandı. Elinde taş işlemeli ve püsküllü bir çanta taşıyan Porter, kamera flaşları ile daha çok ışıldadı. David Bowie’nin ışıltılı ve renkli tarzına benzetilen bu kıyafetin, ‘2020’nin Unutulmaz Ünlü Stilleri’ arasına ekleneceğine eminiz!