Jenna Ortega’nın Yüksek Moda Görünümü

Emmy gecesinin sunucusu ve Wednesday yıldızı, Dior haute couture elbisesiyle kırmızı halıdaydı…

Buse Saray BUSE SARAY 16 Ocak 2024
Jenna Ortega’nın Yüksek Moda Görünümü

Emmy Ödül töreninde sunuculuk görevini oyuncu Jenna Ortega üstlendi ve sahne için büyüleyici transparan bir görünüm tercih etti. 

Muhteşem bir Dior Haute Couture ten rengi çiçekli midi elbise giydi. Ortega’nın bir sanat eseri dediği elbisesine, Dior mücevherleri ve Christian Louboutin ayakkabıları eşlik etti. Saçlarını ise düz bir şekilde şekillendirilmişti.

Ortega'nın Netflix’in Addams Family draması Wednesday dizisi de En İyi Komedi Dizisi dalında aday oldu. Ortega ise Wednesday Addams rolüyle Komedi Dizisinde En İyi Kadın Oyuncu dalında aday gösterildi. Bu onun ilk Emmy adaylığı demek oluyor.Ortega, Kasım ayında bir röportajında çalışmalarına nasıl baktığını anlattı. Kendisini ekranda izlemekte zorluk çektiğini itiraf etti. "İşimi izleyemiyorum çünkü bazı şeylere tutunursam oyuncu olarak ilerleyemeyeceğimi ve gelişmeye devam edemeyeceğimi biliyorum" dedi. "Mesleğimdeki pek çok insan muhtemelen şunu anlayabilir: Hoşunuza gitmeyen bir çekim yaptığınızda yatağa kendinizi tekmeleyerek gidersiniz. Ama sonuçta yapabileceğim tek şey, kamera açıkken savunmasız ve dürüst olmak, sonra da yoluma devam edip her şeyi bırakmak zorunda kalıyorum. Kontrolün elimde olmadığını hissetmek benim için gerçekten çok zor.”


"Kariyerim gerçekten pek çok insanın elindeydi" diye ekledi. “Çocukken bana sürekli ne yapmam ve yapmamam gerektiği, hangi yöne gitmem gerektiği, benim için en iyisinin ne olacağı söylendi. Ama sonuçta bunu bilecek tek kişi benim. “Kendi geleceğimi gerçekten yönetebilmek ve daha spesifik, kesin hamleler yapabilmek istiyorum. Hatta hata yapmama izin verilmesi için biraz yalvardım. Çünkü bunu kendim için yapmazsam nasıl öğrenebilirim? Yüzümün üstüne düşebileceğim gerçeğinden korkmuyorum. Ancak bu kadar çok insan izlerken bunu yapmak zor.”SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.