JENNIFER LOPEZ’İN “MARRY ME” FİLMİNDEN ESİNLENEN SAHNE STİLİ

JLo, 2021 Amerikan Müzik Ödülleri’nde bir gelin moda anı yarattı.

Jennifer Lopez, 21 Kasım’da gerçekleşen 2021 Amerikan Müzik Ödülleri’nin kapanışını çarpıcı bir performans ile yaptı. JLo, Microsoft Theatre'da gerçekleşen töreni yakında çıkacak olan Marry Me filminden yeni single'ı "On My Way"in çarpıcı performansıyla kapattı. Tüm gözler onun zarif görünümü ve büyüleyici performansı için çevrildi.


Midi boy tül etekli ve korse üste sahip ten rengi Dolce&Gabbana elbisesine şarkıya uygun olarak bir duvak başlık eşlik ediyordu. JLo’nun stiline sıkı bir topuzla şekillendirilmiş saçı ve Messika pırlanta küpeleri eşlik etti.


Yıldız, elbisesine uyumlu ten rengi sivri burunlu botlarıyla ten rengi görünümünü tamamladı. Ayakkabıları, Lopez'in zarif görünümüne şık bir detay eklerken, elbisesiyle de uyum sağlayarak monokrom bir ten rengi anı yarattı.Süperstar, bize biraz Sex and the City havası veren bir gelin modası anı sundu. Ve merak etmeden edemedik... Yoksa JLo bir Carrie Bradshaw mı?

Siyah bir takım elbise ceketi giyerek başlayan JLo, dışarı çıkmadan önce Marry Me'den sahneleri yansıtılan bir ekranın arkasına yürüdü. Siyah ceketini, tül elbisesini ortaya çıkarmak için çabucak çıkardı. Etek bize Carrie Bradshaw'ı hatırlatırken, saç aksesuarı da gelin enerjisi verdi.