KATE MIDDLETON’IN KIRMIZI HALIYA MUHTEŞEM DÖNÜŞÜ

Top Gun: Maverick galasının dikkat çeken isimleri Cambridge Düşesi ve Prens William oldu.

Tom Cruise'un 36 yıl sonra en ünlü rolünü yeniden canlandırdığı, devam filmi Top Gun: Maverick‘in İngiltere galası gerçekleşti. Gösterinin dikkat çeken isimleri ise Kate ve kocası Prens William oldu. Çift, Leicester Meydanı'ndaki kırmızı halıda Tom Cruise, Jennifer Connelly ve Val Kilmer’a katıldı.


Kate, kot pantolon, Barbour ceket ve çizmelerden oluşan yan gardırobunda mutlu olsa da; gerektiğinde stilinde ihtişamı nasıl göstereceğini biliyor.


Cambridge Düşesi, Roland Mouret tasarım elbisesiyle zarif ve şık görünüyordu. Zamansız uzun elbise, siyah bir siluet üzerinde beyaz kayık yaka omuz detayı içeriyordu. Yıldız detaylı damla küpeler, siyah bir çanta ve siyah topuklu ayakkabıları aksesuar olarak tercih etti.

William ise klasik parçaları mavi bir kadife ceket ile tamamlamıştı.


Çiftin nadir görülen kırmızı halı anı,  James Bond filmi No Time to Die'ın Royal galasına katılmalarından yaklaşık bir yıl sonra geliyor. O sırada düşes, altın pullu Jenny Packham pelerinli elbisesiyle görülmüştü. Cesur görünümü Aquazzura'nın ten rengi pompaları ve uyumlu altın küpeleriyle şekillendirmişti. William ise klasik siyah bir smokin içinde James Bond'dan ilham almıştı. Çifte, etkinlikte Prens Charles ve Düşes Camilla katılmıştı.Etİketler