KIRMIZI HALI: 64. GRAMMY MÜZİK ÖDÜLLERİ

Canlı renkler, çekici detaylar, tatlı dokular kırmızı halıda...

Müziğin en büyük gecesi tekrar geri döndü! Bu akşam 64. Grammy Ödülleri, Las Vegas'taki MGM Grand Garden Arena'da gerçekleşti. Yılın en iyi müzik sanatçısı, yılın albümü ve yılın şarkısı gibi kategorilerde ödüller verildi. Trevor Noah'ın ev sahipliğinde gerçekleşen törende Lady Gaga, Justin Bieber, Olivia Rodrigo, Silk Sonic, H.E.R., J Balvin ve daha pek çok isim yer aldı.

Oscar veya Altın Küre'dekilerden farklı olarak, Grammy daha cesur, daha risk alan moda seçimleri lehine geleneksel cazibeden vazgeçme geçmişine sahiptir. Grammy'ler tamamen bireyselliği benimsemek ve bir açıklama yapmakla ilgilidir.

Geçen haftaki Oscar'lardan sonra kırmızı halı modası, sezonun ödül töreni trendlerini ortaya koydu; canlı renkler (özellikle kırmızı), köpüklü metaller ve tatlı dokular… Müziğin en büyük yıldızları, en iyi giyinenler listesinde kendi çekimleriyle aynı şeyi takip ediyor. Geçen yılki Grammy'ler bize tüylü Harry Styles, Thom Browne'daki Phoebe Bridgers ve tamamen derili Beyonce gibi değerli anları getirdi. Bu yıl Jennifer Lopez'in 2000 Versace elbisesinin gücüne rakip olabilecek bir şey keşfedebilir miyiz?

Bu yıl Las Vegas'taki MGM Grand Garden Arena'da düzenlenen 2022 Grammy'leri, hem şeffaf pastel renkler hem de derin bacak yırtmaçları ile büyük bir heyecanla adayları ve kırmızı halı müdavimlerini gördü.

En sevdiğiniz sanatçıların 2022 Grammy Ödülleri kırmızı halı görünümlerini inceleyin.