Kırmızı halı için beş tavsiye

Kate Middleton'ın favori tasarımcısı anlatıyor

Uzun süredir feminen ve gösterişli tasarımlarıyla Hollywood'u büyüleyen Temperley London, son günlerde Cambridge Düşesi'nin favori markalarından biri olarak öne çıkıyor. Altın Küre ve Oscar ödülleri için geri sayım devam ederken, markanın yaratıcısı Alice Temperley'in kırmızı halı tavsiyelerine kulak verdik.

1. Sonradan giydiğinize üzülmeyeceğiniz bir parça seçin. Kırmızı halı elbisesi zamansız olmalıdır, yoksa hayatınız boyunca onu giydiğinize pişman olursunuz.

2. Aynı gelinlik seçerken olduğu gibi, kırmızı halı elbiseniz de normalde asla giymeyeceğiniz bir renk veya siluette olmamalı. İnsanların elbisenizi değil, sizi görmesini sağlamalısınız. Elbisenizin içinde rahatsanız iyi gözükürsünüz. Önemli olan da bu.

3.
Kırmızı halı için giyinirken iklimi göz önüne alın. Şahsen yoğun ve koyu renklerin vücudu daha güzel gösterdiğini düşünüyorum. Ama Cannes veya St. Tropez gibi bir yerde bunun tam tersi geçerlidir, çünkü parlayan güneş böyle koyu renkleri fazla ağır gösterir.

4. Bence aksesuar konusunda en iyisi minimalist davranmak, hatta mümkünse hiç kullanmamak. Onun yerine, eskortunuzun cebine koyacağınız parlak renkli bir rujla idare edin. Önemli olan siz ve elbiseniz olmalı. Dolayısıyla, aksesuarı ne kadar az tutarsanız o kadar iyi.

5. Ayakkabı denince aklıma hemen Charlotte Olympia geliyor! Onun feminen ve seksi tasarımları, her tür davete kolayca uyum sağlıyor.

Kırmızı halıdan Temperley London manzaraları, galeride sizi bekliyor.