Kırmızı Halıya Zamansız Dokunuş: Jennifer Lawrence

Lawrence, 2024 Altın Küre ödül töreni için sadeliğin cazibesini kullandı.

Buse Saray BUSE SARAY 08 Ocak 2024
Kırmızı Halıya Zamansız Dokunuş: Jennifer Lawrence Getty Images

Jennifer Lawrence, 2024 Altın Küre kırmızı halısına geri döndü ve her zamanki gibi muhteşem görünüyor. Oyuncu, ödül törenine Dior imzalı zamansız kadife uzun bir elbise ve parıldayan Tiffany & Co. pırlanta takılarıyla çarpıcı bir giriş yaptı.Kolsuz elbise rahat bir kum saati siluetine ve derin dökümlü V yakaya sahipti. Lawrence'ın göğsünün ortasında, küçük kare elmaslardan ve ortasında devasa bir gözyaşı damlası pırlantadan oluşan muhteşem beyaz bir elmas kolye parlıyordu. Ayrıca ortasında mavi taşlar bulunan kanat şeklinde büyük elmas küpeler, bir elmas yüzük ve Dior imzalı gümüş kristallerle süslenmiş bir el çantası takıyordu.


Dior'un elçisi minimal bir makyaj yapmıştı ve ipeksi, katmanlı, yandan bölünmüş saç modeli, stilist Jamie Mizrahi tarafından bir araya getirilen kombini kadar klasikti.

Lawrence bu gece, müstehcen komedi No Hard Feelings'deki başrolüyle Müzikal veya Komedi dalında En İyi Kadın Oyuncu Performansı dalında aday gösterildi. Filmde, geçmişine baskı yapan ve büyüdüğü evi kaybetmemek için çabalayan karakteri, zengin bir anne ve babanın, sosyal açıdan garip lise mezunu oğullarıyla çıkacak bir kadına ücretsiz bir evlilik teklifi karşılığında verdiği ilana yanıt veriyor. Film, J-Law'ın, çocuğu Cy'nin kocası Cooke Maroney ile Şubat 2022'de doğmasının ardından beyazperdeye büyük dönüşüne işaret ediyordu. Bu yılın başındaki haberlere göre artık proje seçerken asıl endişesi, bir filmin kendisini oğlundan nerede, ne zaman ve ne kadar süreyle uzaklaştırabileceği...

Bu, Jennifer'ın Altın Küre'ye altıncı kez aday gösterilmesi... İlk adaylığı 2011'de Winter's Bone (çıkış yapan rolü! oldu ve ardından sırasıyla 2013, 2014 ve 2016'da Silver Linings Playbook, American Hustle ve Joy dallarında ödül kazandı. Ayrıca 2022'de Don't Look Up filmiyle aday gösterildi. Temel olarak, Jennifer Lawrence bir film yaptığında ödüle aday gösterilme şansı 9/10'dur. 

 


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.