Kızları Jessica Alba'nın Arşivinden Giyindi

Alba'nın iki kızı, yıldızın 2010'daki elbiselerini kırmızı halıda giydi.

Buse Saray BUSE SARAY 02 Temmuz 2024
Kızları Jessica Alba'nın Arşivinden Giyindi

Jessica Alba'nın kızları, bu ayın başlarında yıldızın yeni filmi "Trigger Warning" için Los Angeles'ta gerçekleşen bir gösterimde annelerinin 2010'daki elbiselerini giydi.16 yaşındaki Honor ve yaşındaki Haven "Havie", aktris ile birlikte kırmızı halıda yürüdü. Alba, kocası Cash Warren ile hem Honor ve Haven'ı hem de 7 yaşındaki oğlu Hayes'i paylaşıyor.

Honor, derin V yakalı, puf etekli yeşil desenli mini elbisesiyle göz kamaştırdı. Bu elbiseyi Jessica Alba, "Valentine's Day" filminin Londra galasında giymişti.

Honor, Prada tarzını siyah kapalı burunlu topuklu ayakkabılarla tamamladı. Elbiseyi, büyük bir haç kolyesi ve cesur kırmızı dudaklarla kombinledi. Genç kız sarı saçlarını ortadan ayırarak düz şekilde bıraktı.


Öte yandan, Haven korse detaylı koyu kot midi boy elbiseyi tercih etti. Bu elbiseyi siyah platform ayakkabılar ve altın halka küpelerle tamamladı. Alba, Dolce & Gabbana elbisesini Comic-Con'da "Good Luck Chuck" filmini tanıtırken giydi.


Yıldız, Instagram gönderisinde nostaljik kıyafetleri anarak, "Şimdiye kadarki en tatlı şekilde '07 ve '10'a kadar geri dönüyoruz." diye yazdı. "Kızlarımın arşivimdeki parçalardan bazılarını giydiği ve kendi dokunuşlarını eklediği görmeyi çok seviyorum" diye ekledi.
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.