ELLE STYLE AWARDS X M.A.C Ödül Töreni İçin Son
  • GÜN
  • SAAT
  • DAKİKA
  • SANİYE

LADY GAGA’NIN BAFTA KIRMIZI HALI CAZİBESİ

BAFTA Ödülleri'nde büyüleyici Lady Gaga stili...

Ödül sezonunda Lady Gaga, kavramsal sahne kıyafetlerini bir kenara bırakıyor ve eski usul ihtişamını ikiye katlıyor. Lady Gaga, Ralph Lauren imzalı dramatik zümrüt yeşili bir elbise ile BAFTA ödüllerinde kırmızı halıya imzasını bıraktı.

Lady Gaga, kolsuz, kıvrımları saran korsaj, arkada ve önde v şeklinde bir elbise giydi. Pırlanta ve zümrütten oluşan bir Tiffany & Co. kolye ve küpe seti, eşleşen taşlı bir bilezik ve yüzük taktı.


Gaga, makyajı, geniş kaşları, uzun kirpikleri ve pembe dudaklarıyla klasik bir film yıldızıydı.
Platin saçlarını Hollywood bukleleriyle şekillendirdi. Mücevherlerini ön plana çıkara kusursuz dalgalar halinde kıvrılmış saçları ve nemli teniyle Gaga, sadece Gaga olarak herkesi gölgede bırakmayı başardı.


Fotoğraflar için poz verirken Gaga, elbisesiyle aynı koyu yeşil renkte kabarık tüylü bir aksesuar olan çantasını kaldırdı ve kırmızı halıda tüm açıları çalıştırmak için kullandı. Elbisesinin altında son derece yüksek platformlu siyah rugan bir çift ayakkabı vardı.


Lady Gaga, Ridley Scott'ın House of Gucci filmindeki Patrizia Reggiani rolüyle En İyi Kadın Oyuncu kategorisinde aday gösterildi.

Pop şarkıcısı, COVID-19 endişeleri nedeniyle ertelenen yaklaşan Chromatica turunun tarihlerini az önce açıkladı. 17 Temmuz'da Almanya'nın Düsseldorf kentinde başlayacak ve ardından Londra'da Tottenham Hotspur Stadyumu dâhil olmak üzere Avrupa ve Kuzey Amerika'daki on dört başka şehre taşınacak. Lady Gaga, ilk iptalinden iki yıl sonra, yeniden planlanan turu sosyal medyada heyecanla duyurdu. Tur önümüzdeki Eylül ayında Los Angeles'ta sona eriyor. Albümde Ariana Grande, Elton John ve Blackpink gibi bir dizi inanılmaz işbirlikçi bulunuyor.