LADY GAGA’NIN GOLDEN GLOBES STİLİ

Ünlü şarkıcının saç rengi elbisesine uygun!

Lady Gaga’nın geçmişte giydiği stillere bakarsak 2019 Golden Globes Ödüllerindeki tarzına hiç şaşırmadık! ‘A Star Is Born’ filminin yıldızı, külkedisi peri masalından çıkan elbisesi ile göz kamaştırdı. 

Lady Gaga -Golden Globe 2019 Ödülleri (Getty Images)

Cinderalla esintili pudra mavisi Valentino Haute Couture elbisesini maviye boyadığı saçları ile tamamlayan Gaga, gecenin en çok konuşulan stillerine imza attı.’A Star Is Born’ filminin yönetmeni ve rol arkadaşı Bradley Cooper’ın yanında oturan ünlü şarkıcı metrelerce süren elbise kuyruğu ile gözden kaçmadı. 

Bradley Cooper ve Lady Gaga Golden Globe 2019 (Getty Images)

Beş ödül adaylığı bulunan film; ‘En İyi Orijinal Şarkı,’ ‘En İyi Yönetmen,’ ‘En İyi Drama Aktörü,’ ‘En İyi Drama Filmi’ ve ‘En İyi Drama Aktrisi’ adaylıkları ile dikkat çekti. Gaga için önemli bir gece olan Golden Globes, sadece oyunculuğu ile değil stili ile de parladığı bir ödül töreni oldu. 2016’da ‘American Horror Story’ filmi ile ‘En İyi Performans’ ödülünü alan Lady Gaga, daha önceki Golden Globes deneyiminde Marilyn Monroe ilhamlı bir stil tercih etmişti. 

Lady Gaga Golden Globe 2016 (Getty Images)

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.