LADY GAGA’NIN GÖZ KAMAŞTIRICI YÜKSEK MODA STİLİ

Gaga'dan beklenmeyen dramatik görünüm!

Cumartesi gecesi Los Angeles'ın Academy Museum of Motion Pictures Gala'sı gerçekleşti. Lady Gaga, eski Hollywood cazibesini fazlasıyla anımsatan ekstra dramatik bir görünümle gözüktü. Schiaparelli imzalı ev bir gök mavisi saten şal ile uzun siyah kadife özel bir elbise giymişti. Gaga, şalı tek omzunun üzerine örterek tuttu.

Yıldız, sarı saçlarında dramatik kabarık bir topuz stiline sahipti. Makyajda ise bronz tonlu ışıltılı göz far ve 60'lardan ilham alan kedi gözü kalemi tercih etti. Görünümü büyük sarkan pırlanta küpelerle tamamladı.

Gaga'nın elbisesinin sadeliği, 26.82 karat pırlantalı 18 ayar beyaz altından oluşan Chopard küpelerini içeren özenli aksesuarları için mükemmel bir ayardı. Küpeler “Haute Joaillerie Koleksiyonu”ndan. Elinde, 18 ayar beyaz altın üzerine yerleştirilmiş 1.32 karat pırlantalı “Precious Lace Collection”da yüzüğü taktı.


O gecenin ilerleyen saatlerinde Lady Gaga da galada sahne aldı. Sahneye çıkmak için kıyafetini değiştirdi, önünde açılan ışıltılı gümüş bir elbise giydi. Ona bir caz grubu eşlik ediyor gibi görünüyordu.