LONDRA MODA HAFTASININ AÇILIŞI GÖRKEMLİ BİR ETKİNLİK İLE YAPILDI

Naomi Campbell’ın düzenlediği Fashion For Relief etkinliğinde ünlüler…

Geçtiğimiz akşam Londra’daki British Museum’da gerçekleşen 2019 Fashion For Relief defilesi, bu sene de şaşırtmayı başardı.

Ünlülerin en şık hallerinde katıldıkları etkinlikte, organizasyonun kurucusu ve düzenleyicisi Naomi Campbell, kırmızı halıya ‘kızım’ dediği ünlü model Adut Akech ile boy gösterdi.
60 modelin yürüdüğü podyumda: Adut Akech, Alpha Dia, Erin O’Connor, Iris Law, Leomie Anderson ve Stella Maxwell gibi isimler yer aldı. Alexander McQueen, Dior, Marc Jacobs, Givenchy, Gucci, Vivienne Westwood ve Tomo Koizumi tasarımlarının gösterildiği podyum izleyenleri büyüledi. 

2005’te Fashion For Relief etkinliğini düzenlemeye başlayan ünlü model, İngiliz Moda Konseyi ile birlikte çalışıyor. Nelson Mandela’dan ilham alarak bu projeyi başlatan Campbell, kuruluşundan bu yana yardım amaçlı milyonlar topladı. Daha önce Cannes, Dar es Salaam, Moskova, Mumbai ve New York’ta düzenlenen defile bu sene Campbell’in doğduğu Londra’ya döndü. Mayor’s Fund for London kurumu ve UNICEF için yardım toplayan Campbell, bu senenin gelirlerini çocukların eğitimi için kullanacak.  Fotogaleride geceye katılan ünlü isimleri inceleyebilirsiniz….