Margot Robbie’den Yeni Barbie İlhamı

Robbie, 2024 Altın Küre Ödülleri stili için 1977'nin Süperstar Barbie'sinden ilham aldı.

Buse Saray BUSE SARAY 08 Ocak 2024
Margot Robbie’den Yeni Barbie İlhamı Getty Images

Margot Robbie, yine Barbie'nin imzasını taşıyan görünümü gerçek hayata getirdi. 2024 Altın Küre kırmızı halısı için Süperstar Barbie'nin 1977'deki tek kıyafetini yeniden yaratmak için Armani ile birlikte çalıştığını açıkladı.
Oyuncu, 2024 Altın Küre Ödülleri'nin kırmızı halısında pullu sıcak pembe bir Armani elbiseyle boy gösterdi. Filmin basın turu boyunca yaptığı gibi; tarihi bir Barbie olan 1977'nin Süperstar Barbie'sini kanalize etti. Kırmızı halı röportajında bu gece kendisini "gerçekten süperstar Barbie gibi" hissettiğini söyledi.


Aynı isimli filmin 2024 töreninde en iyi film (komedi veya müzikal) dahil olmak üzere dokuz ödüle layık olduğu göz önüne alındığında, Robbie'nin kırmızı halıda Barbie rolüne bürünmesi çok uygun. Robbie, komedi veya müzikal dalında en iyi kadın oyuncu ödülüne aday gösterildi. "Barbie" yaz boyunca dünya çapındaki gişede 1,4 milyar dolar hasılat yaparak 2023'ün en çok hasılat yapan filmi ve Warner Bros. tarihinin en çok hasılat yapan filmi oldu.


Robbie yaptığı bir röportajda Barbie hakkında konuştu. "Basın turunu bitirdiğimizde, 'Sanırım artık gardırobumdaki tüm pembeleri atacağım' diye düşündüm" dedi gülerek. “Ama Altın Küre'ye falan gideceğimiz gerçeği? Bunun geldiğini gerçekten görmedim. Mütevazı olmaya çalışmıyorum."

 


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.