MODA HAFTASI İKONU: CELINE DION

Ünlü şarkıcı, Couture Moda Haftasının yıldızı oldu!

Celine Dion, ünlülerin stilisti Law Roach yardımı ile en çok konuşulan tarzların başında gelmeye başladı. Moda haftalarını iple çekmemize sebep olan Dion, Sonbahar Kış 2019 Couture Moda Haftasında da ‘ikon’ ünvanının hakkını veriyor. 

İngiltere Elle’e konuşan ünlü şarkıcı, “Modayı bir sanat formu olarak görüyorum ve işimin önemli bir parçası, özellikle sahnedeyken. Kıyafetler, söylediğiniz şarkıya bağlı olarak, güçlü, romantik ve özgüvenli hissetmenizi sağlayabiliyor,” demişti. 

Celine Dion, Valentino Sonbahar Kış 2019 Couture Defilesinde (Getty Images)

3 Temmuz’da Valentino’nun Paris’teki Sonbahar-Kış 2019 Couture defilesine katılan ünlü şarkıcı, kısa saçlarını görücüye çıkarmıştı. Tüy detaylı mini bir elbise giyen Dion, dore bir çanta ve gümüş bir ayakkabı ile stilini tamamladı.

Celine Dion, Alexandre Vauthier Sonbahar Kış 2019 Couture Defilesinde (Getty Images)

2 Temmuz’da Alexandre Vauthier’in Paris’teki Couture defilesine katılan Dion, krem rengi elbisesini sıkı topuzu ile tamamladı. 

Celine Dion, Schiaparelli Couture Defilesinde (Getty Images)

1 Temmuz’da Schiaparelli’nin Paris’teki Couture defilesine katılan Dion, gotik bir Marilyn Monroe’yu andırdı! Boyundan bağlı siyah elbisesini eksantrik deri botlar ve deri eldivenler ile tamamlayan Dion, stilinin son dokunuşlarını kırmızı küpeleri ve kırmızı göz makyajı ile yaptı. 

Celine Dion, Miu Miu Club 2020 Defilesinde (Getty Images)

29 Haziran’da Miu Miu’nun Paris’teki Club 2020 defilesine katılan Dion, seksenler partisini kırmızı halıya taşıdı. Markadan büzgülü ve fırfırlı pembe bir elbise giyen ünlü şarkıcı her zamanki gibi farklı tarzı ile göz kamaştırdı.