ELLE STYLE AWARDS X M.A.C Ödül Töreni İçin Son
  • GÜN
  • SAAT
  • DAKİKA
  • SANİYE

MODANIN GÖZDE KIZ KARDEŞLERİ KIRMIZI HALIDA

Hadidler'in Şubat 2020'den bu yana birlikte ilk kırmızı halı görünümü...

Gigi Hadid ve Bella Hadid, bir moda ifadesi söz konusu olduğunda karşıtların çekici olduğunu kanıtladılar. Dinamik ikili, 28 Nisan'da New York City'deki The Prince's Trust Gala'ya çarpıcı biçimde farklı ama mükemmel şekilde eşleştirilmiş kıyafetlerle geldi.

Modanın gözde kız kardeşleri Gigi ve Bella Hadid, son yıllarda birlikte defilelere katılsa da; Şubat 2020'den bu yana ilk kırmızı halı görünümlerini birlikte sergilediler ve beklendiği gibi dikkat çekici bir şekilde giriş yapmayı başardılar.


Gigi, Pierpaolo Piccioli'nin en son Valentino koleksiyonundan omuzları açık pembe bir mini elbise giydi. Görünümünü tam olarak podyumda göründüğü gibi şekillendirdi, uyumlu pembe çorap ve platform ayakkabılarla eşleştirdi. Bu, gökyüzüne uzanan yüksek platformların anın en iyi ayakkabısı olduğuna dair son onay olsun…


Bella'nın görünümü daha klasik bir çekiciliğe geri döndü: 1959'da Yves Saint Laurent tarafından tasarlanan straplez siyah balo tarzı vintage Dior elbise giydi. Uzun eldivenler, inci ve elmas mücevherler, siyah bir topuklu ve şık topuz ile eski Hollywood vizyonunu tamamladı.Hadid kardeşlerin yanı sıra, diğer konuklar da kırmızı halı şıklığı ile dikkat çekti. Karlie Kloss siyah Elie Saab elbisesiyle sahneye çıktı; Paloma Elsesser ise deri ve dantel panelli Gabriela Hearst elbise giydi.


Ünlülerin 2022 Prince's Trust Gala'da ne giydiğini inceleyin.