MTV 2014’ÜN UNUTULMAZLARI

Bu seneki ödül törenine yaklaşırken, geçen senenin unutulmaz anlarını derledik!

Hazır bu senenin MTV Video Müzik Ödülleri'nin aday listesi açıklanmışken, bir de geçen senenin unutulmaz anlarını hatırlayalım dedik.

-Miley Cyrus törene evsiz bir arkadaşını getirerek gecenin en çok konuşulan ismi oldu. Hatta Yılın Videosu Ödülü'nü kazandığını öğrendiğinde ödülü kabul etmesi için sahneye arkadaşını yolladı ve onun konuşmasını dinlerken ağladı.

-Yeni single'ı ‘Anaconda'nın performansı sırasında Nicki Minaj'ın elbisesinin fermuarı patladı. Fakat Nicki buna rağmen performansına devam etti.

-Kardashian ailesinin kızları törene hep birlikte gelerek herkesi şaşırttı. Ayrıca Ferguson'da yaşanan olaylar için yapılan konuşma boyunca Kardashian kızlarının sürekli mesajlaşması ve konuşmamayı dinlememeleri hayranlarından tepki almalarına neden oldu.

-Jim Carrey sahnede dans ederken sahneden biraz sert bir şekilde düştü.

-Beyonce, her zamanki gibi gecenin en hatırlanan ismi olmayı başardı. Şarkıcı, albümündeki 14 şarkıyı peşpeşe söyledi ve dans etti.

-Ayrıca Beyonce ve Jay-Z sahneye kızları Blue Ivy'yi de çıkartıp mutlu bir aile pozu vererek ayrılık dedikodularına son verdi.

Dikkat çeken olayları hatırladıktan sonra, kırmızı halının en dikkat çeken isimlerini hatırlayalım mı?
Hepsi galerimizde.

Etİketler