Natalie Portman’ın Göz Kamaştıran Asaleti

Portman, ışıltılı elbisesiyle 2024 Altın Küre kırmızı halısında...

Buse Saray BUSE SARAY 08 Ocak 2024
Natalie Portman’ın Göz Kamaştıran Asaleti

Natalie Portman Hollywood'un asilzadelerinden biri, bu yüzden 2024 Altın Küre kırmızı halısında bir prenses gibi göründüğünde şaşırmamalıyız. 42 yaşındaki yıldız, Los Angeles'taki Beverly Hilton'a beyaz, mor, sarı, mavi ve yeşil tonlarında minik yıldız şeklinde payetlerle kaplı, ışıltılı bir Dior elbisesiyle geldi. Rengarenk bir şeker parçası, hatta elbisenin eteğindeki yeşil sayesinde yerden fışkıran bir çiçek tarlası ilhamı veriyordu.
Spagetti askılı, yuvarlak kare yakalı elbise Jimmy Choo ayakkabılarla eşleştirildi ve De Beers gümüş gözyaşı damlası küpelerle süslendi. Görünüşü Ryan Hastings tarafından tasarlandı.

Güzellik görünümüne gelince, her şeyi basit tuttu; saçını sıkı düz bir at kuyruğu şeklinde geriye doğru taradı. Bronz dumanlı gözleri, pembe yanakları ve şeftali rengi dudakları tercih etti.


Portman, Netflix’in May December dizisindeki Elizabeth Berry rolüyle, Müzikal veya Komedi - Sinema Filminde En İyi Kadın Oyuncu Performansı dalında aday gösterildi. Filmin Altın Küre’de rol arkadaşları Julianne Moore ve Charles Melton'un yanı sıra En İyi Film - Müzikal veya Komedi dalında adaylıkları da dahil olmak üzere dört adaylığı var.

Bu, 2004'teki Closer ve 2010'daki Black Swan'daki performanslarıyla daha önce iki Altın Küre ödülü kazanan Portman'ın dördüncü adaylığı oldu.

 

 


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.