POMELLATO’NUN PARLAYAN YILDIZLARI

2023 Cannes Film Festivali'nde, Pomellato'nun büyüleyici mücevherleri dikkat çekti.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 26 Mayıs 2023
POMELLATO’NUN PARLAYAN YILDIZLARI

Tüm dünyanın yakından takip ettiği 76.Cannes Film Festivali, kırmızı halı görünümleriyle yine dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Etkinlik boyunca yıldızların ihtişamlı stillerine, göz kamaştıran Pomellato mücevherleri eşlik etti.


Alessandra Ambrosio, Grace Elizabeth

Alessandra Ambrosio 76. Cannes Film Festivali'nde Pomellato mücevher seçimleriyle göz doldurdu. Yıldız, Temmuz ayında tanıtılacak olan 2023 High Jewelry koleksiyonunun bir parçası olan, 128 parlak spinel ve 330 pırlantadan oluşan el yapımı “Skyline” kolyesiyle kırmızı halıya büyüleyici bir adım attı. Ambrosio’nun, başka bir görünümüne ise “The Catene Collection” tasarımları eşlik etti. Grace Elizabeth ise “The High Jewelry Collection” tasarımlarından büyüleyici mavi bir set ile parladı.


Sara Sampaio, Gabrielle Caunesil, Margherita Buy, Cindy Bruna

Sara Sampaio’nun turuncu canlı elbisesine “The Iconica Collection” mücevherleri eşlik etti. Gabrielle Caunesil Pozzoli’nin pembe stilini “The Catene Collection” mücevherleri tamamlarken; ünlü İtalyan oyuncu Margherita Buy, “The Nudo Collection” serisinden kolye ve küpelerle göründü. Cindy Bruna ise gri maskülen takımını “The Sabbia Collection” tamamladı.


Louise Bourgoin, Yao Chen, Valentina Romani

Ünlü yıldız Louise Bourgoin, “The Sabbia Collection” ve “The Iconica Collection” tasarımları ile Cannes kırmızı halısında göründü. Aktris Yao Chen, “The High Jewelry Collection” tasarımları tercih ederken; İtalyan aktris Valentina Romani ise “The Catene Collection” serisinden mücevherleri sergiledi.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.