PRENS HARRY VE DÜŞES MEGHAN KIRMIZI HALIYA GERİ DÖNDÜ

Meghan Markle ve Prens Harry, kırmızı halının en şık çifti tacını geri alıyor.

Sussex Dükü ve Düşesi, Çarşamba günü New York'ta düzenlenen 2021 Salute to Freedom Gala'da boy gösterdi. Prens Harry ve Meghan Markle resmi kraliyet görevlerinden ayrıldığından beri, artık süslü etkinliklerde nadiren göz kamaştırıyorlar. Dün gece ise ikili, New York City'deki Intrepid Müzesi'nde galaya katılmak için nadir görülen bir kırmızı halı görünümü sergiledi.

Gala için Markle, her açıdan görülmeyi hak eden çarpıcı bir kırmızı Carolina Herrera elbise tercih etti. Dalgalı dalgalı yakalı ve önden yırtmaçlı, uzun dökümlü bir kuyruğa sahip, bele oturan bir elbise giydi. Giuseppe Zanotti bordo saten ayakkabıları ve Maison Birks küpelerini ile görünümünü tamamladı.


Düşesin güzellik görünümü taze, ışıltılı ve göz alıcıydı. İmzası olan ince dumanlı gözü kızarık yanakları tercih etti. Saçını şık bir düğüm topuzla tutturdu.

Prens Harry de bu akşam için oldukça şık giyinmişti ve özel tören için klasik siyah bir smokin tercih etti. Hem Meghan hem de Harry, 11 Kasım'da İngiltere'nin kendi Anma Günü'ne bir selam olarak kırmızı haşhaş çiçekli iğneler taktılar.


Çiftin nadir görülen kırmızı halı görünümü sırasında, bir muhabir "Meghan, kocanla gurur duyuyor musun?" diye sorduğunda Meghan partnerine tatlı bir iltifatta bulundu. Gülümsedi ve "Onunla her zaman gurur duyuyorum, evet" yanıtını verdi.