SAG ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

Geceye Nicole Kidman'ın konuşması damga vurdu!

ALYA BARUTOĞLU ALYA BARUTOĞLU 22 Ocak 2018
SAG ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU Getty Images

Ödül töreni sezonu hız kesmeden devam ediyor. Dün Los Angeles’ta gerçekleşen 24. Screen Actors Guild Ödülleri, Oscar’ın bir ısınması gibi oldu. 

Three Billboards Outside Ebbing, Missouri geceye üç aktör ödülü ile damgasını vururken, Nicole Kidman 10 adaylık geçmişinden sonra ilk defa ödül aldı. Dizi ve film sektörünün en iyilerinin seçildiği ödül töreninde Nicole Kidman’ın konuşması hafızalara kazındı. 

Kidman, Big Little Lies için En iyi Kadın Ödülünü alırken Hollywood’un yaş ayrımının altını çizen bir konuşma yaptı; “Bugün kariyerlerimiz 40 yaşından ileri gidebiliyor. Çünkü 20 yıl önce hayatımızın bu safhasında yıpranıyorduk ancak şuan durum böyle değil. Ben ve kadın oyuncu arkadaşlarım güçlü ve kalıcı olduğumuzu gösterdiyoruz. Bu nedenle sektörümüzün arkamızda durmasını diliyorum çünkü sonunda hikayemizi duyurabiliyoruz. Bu daha bir başlangıç ve değişimin parçası olan bu topluma dahil olmaktan gurur duyuyorum. Ancak, yazarların, yönetmenlerin, stüdyoların ve finansörlerin hikayelerimizin arkasına tutku ve para koymasını istiyorum. İşimize devam edebileceğimizi kanıtladın ama buna ancak sektörün desteği ile devam edebiliriz.”

Son dönemlerde sosyal mesajları milyonlara duyurmanın en etkili platformlarından biri olan ödül törenleri, SAG gecesinde de etkisini sürdürdü. 

Kazananları, moda seçimleri ve konuşmaları ile oldukça renkli geçen SAG ödüllerinin kazananları fotogaleride...


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

Yeni sayımızın kapağında oyuncu Hazar Güçlü var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.