SELENA GOMEZ KIRMIZI HALIYA GERİ DÖNDÜ

Gomez, son iki senedir önemli ödül törenlerinde görülmüyordu…

Kırmızı halı ödül törenlerine iki sene ara veren Selena Gomez, sonunda görkemli bir geri dönüş yaptı! Geçtiğimiz Pazar akşamı Los Angeles’ta gerçekleşen Amerikan Müzik Ödül töreninde görüntülenen Gomez, fıstık yeşili mini Versace elbisesi ile göz kamaştırdı. Kombinini elbisesi ile aynı renk topuklu ayakkabılar ve Roberto Coin’dan pırlanta bir kolye ile tamamlayan Gomez, kırmızı halının en beğenilen isimleri arasında yer aldı. 

Selena Gomez 2019 Amerikan Müzik Ödüllerinde (Getty Images)

Geçtiğimiz sene Cannes Film Festivalinde görüntülenen Gomez’i kırmızı halıda neredeyse hiç görmüyoruz! VMA, Grammy veya Billboard törenlerine son iki senedir katılmayan Gomez’in etkinliklere geri dönmesine çok sevindik. Kırmızı halıda poz verdikten sonra AMA’lerde sahne alan Gomez, en yeni iki şarkısı ‘Lose You To Love Me’ ve ‘Look At Her Now’u seslendirdi. 

Selena Gomez 2019 - Amerikan Müzik Ödülleri (Getty Images)

Performanslar için farklı kıyafetler tercih eden Gomez, ilk olarak ayna payetli bir badiyi diz üstü siyah çizmeler ile kombinledi. Daha sonra uzun bir siyah elbise giyen Gomez, yakın arkadaşları Taylor Swift ve Halsey’nin tezahüratları eşliğinde performansını tamamladı. Sahne şovlarının ardından gold ve yeşil renkli bağcıklı bir Versace elbisesi giyen Gomez, ödül töreninin devamında da tarzından ödün vermedi. 

Selena Gomez-  2019 Amerikan Müzik Ödülleri(Getty Images)