Taylor Swift’in Işıltılı Yeşil Görünümü

Swift, 2024 Altın Küre Ödülleri kırmızı halısında parlak renk seçimiyle dikkat çekti.

Buse Saray BUSE SARAY 08 Ocak 2024
Taylor Swift’in Işıltılı Yeşil Görünümü

Taylor Swift, 2024 ödül sezonunu varlığıyla onurlandırıyor. Belki kaçırmışsınızdır diye söylüyoruz; Taylor, Eras turnesi konser filmi ile Sinematik ve Gişe Başarısı Ödülü'ne aday gösterildi ve muhteşem ışıltılı yeşil bir elbiseyle kırmızı halıdaydı.Swift, 2024 Altın Küre Ödülleri'nde yere kadar uzanan yeşil Gucci elbisesini, uyumlu metalik yeşil renkte sivri uçlu Christian Louboutin ayakkabılar ile eşleştirdi.


Ayrıca kendine özgü kaküllerini geri getirdi ve kırmızı halı ışıkları altında ışıltısını bir sonraki seviyeye taşımak için bir çift sallanan De Beers elmas küpe tercih etti.


Bu, Taylor'ın Altın Küre'ye beşinci kez aday gösterilmesi, ancak önceki dört adaylığı En İyi Orijinal Şarkı kategorisindeydi; en son adaylığı Where the Crawdads Sing'deki "Carolina" içindi.


Taylor'ın Eras Tour konser filmi, daha ilk gününde tam anlamıyla rekorlar kırdı ve 26 milyon dolar gelir elde etti. Ekim ayı itibarıyla küresel bilet satışlarından 100 milyon dolar kazanmıştı. Bu arada TIME, turun kendisinin "tüketici harcamalarında 5 milyar dolara yakın" kaynak yaratmasının beklendiğini bildirdi ve CBS, Mayıs ayında Taylor'ın kişisel olarak 500 milyon dolar veya daha fazla net elde edebileceğini söyledi.

 

 


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.