Zendaya Yeniden Met Gala’da

Zendaya, dört yıllık bir aradan sonra Met Gala'ya döndü.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 07 Mayıs 2024
Zendaya Yeniden Met Gala’da

26 yaşındaki oyuncu, Dune 2 ve Challengers basın turlarından sonraki ilk büyük etkinliğinde karışımızda. 2024 Met Gala'nın “Sleeping Beauties: Reawakening Fashion” temalı gecesinde Zendaya, kırmızı halıda ilk yürüyenlerden biri oldu. İki kırmızı halı görünümüyle şaşırtan oyuncunun, her iki kıyafeti de birbirinden yaklaşık 30 yıl arayla tasarlanmış olan İngiliz tasarımcı John Galliano imzası taşıyordu.

İlk olarak John Galliano tasarımı Maison Margiela elbise ile Met Gala kırmızı halısında görülen Zendaya, daha sonra sürpriz bir şekilde kırmızı halıya ikinci kez döndü. Yine bir Galliano tasarımıyla boy gösteren Zendaya, bu kez Galliano’nun Givenchy için hazırladığı 1996 İlkbahar-Yaz Haute Couture koleksiyonundan bir parça ile Met Gala merdivenlerindeydi. 

Zendaya, Met Gala basamaklarının ikonik halısına son olarak 2019 yılında "Camp: Notes on Fashion" temasıyla düzenlenen gecede çıkmıştı.

"Örümcek Adam: No Way Home" yıldızı, gecenin en dikkat çeken görünümlerinden biri olarak, Tommy Hilfiger tasarımı, aydınlatmalı ve Sindirella'dan ilham alan bir elbise ile büyülemişti.ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.