ZENDAYA’NIN “DUNE” ŞIKLIĞI

Merakla beklenen filmin tanıtımlarında, Zendaya kusursuz görünümleriyle dikkat çekti.

Son günlerin en çok konuşulanlarından Dune filminin vizyona girmesine günler kaldı. Herkes merakla beklerken, oyuncuları filmin tanıtımına başladılar bile. Geçtiğimiz gün Londra’da filmin tanıtımını gerçekleştirmek için bir etkinlik düzenlendi ve tabii ki başrol oyuncuları katıldı.

Zendaya, her zaman ki gibi göz kamaştırıcı güzelliğiyle herkesin aklını başından almayı başardı. Ünlü oyuncu, Londradaki tanıtımda verdiği pozları Instagramından takipçileriyle paylaştı.

Etkinliğe Vivienne Westwood imzalı iki parçadan oluşan etek üst takımla katılan oyuncu altına giydiği yüksek bej rengi ince topuklu ayakkabısıyla görünümünü tamamladı. Saçlarını kahkül modelinde kullanması da gözlerden kaçmazken, sevenleri tarafından da oldukça beğenildi. Giydiği her kıyafetle oldukça beğenilen Zendaya, yine dikkatleri üstüne çekmeyi başardı. Olağanüstü güzelliğini bir kez daha herkese kanıtlamış oldu.


Filmin diğer başrol oyuncusu Timothée Chalamet, görünümüyle Zendaya’ya oldukça uyum sağlamış gibi görünüyordu. Full look olarak Stella McCartney’den mantar desenli özel dikim bir takım tercih etti.

Dün gece filmin Londra’da gerçekleşen tanıtım gösteriminde ise Zendaya yine şıklığından ve güzelliğinden ödün vermedi. Ünlü oyuncu bu etkinlikte ise, Sonbahar 2021 sezonundan Rick Owens imzalı beyaz asimetrik bir elbise tercih etti. Tek kolu uzun olan ve üst kısmında şal detayı olan elbiseyi, Zendaya kusursuz bir şekilde taşıdı.


Bulgari mücevherleri ile büyüleyici görünümünü tamamladı. Yüzükleri ve bileklikleri oldukça dikkat çekiyordu. İddialı ve renkli göz makyajı ise görünümüne son kusursuz noktayı koydu. Zendaya’nın ütopik görünümü, filmin konusuna uygun olarak onu tam bir uzay prensesi haline getirdi.

Başrolü paylaştığı Timothée Chalamet ise Alexander McQueen imzalı siyah bir takım elbise ile kırmızı halıda göründü.