25-31 MAYIS HAFTASI ÜNLÜ STİLERİ

Bu haftanın renk paletinde yeşiller ve pembeler var!

ELSA HOSK

“Profesyonel çiçek koklayıcısı” diyerek bir fotoğraf paylaşan Elsa Hosk, Fisch’ten pembe bir bikini üstü ve Saks Potts’tan kork efektli pembe bir pantolon giydi. 


DUA LIPA

Yeni karantina saç rengi ile bir fotoğraf paylaşan Dua Lipa, Mad Happy’den batik desenli bir sweatshirt giydi. 


BELLA HADID

Sosyal izolasyonundan birçok çekime katılan Bella Hadid, paylaştığı yeni fotoğrafta Staud’dan yeşil bir ceket ve Fenty’den yeşil bir güneş gözlüğü tercih etti. 


KYLIE JENNER

Kızı Stormi ile evinin bahçesinden bir fotoğraf paylaşan Kylie Jenner, Naked Wardrobe’dan beyaz bir elbise ve Saks Potts’tan yeşil bir deri ceket giydi. 


KAIA GERBER

Bahçesinde resim çizerken bir fotoğraf paylaşan Kaia Gerber, Mango’dan pötikareli bir etek ve Sommer Swim’den bir bikini üstü giydi. 


LADY GAGA

Pembe saçları ile karantina trendlerine uyum sağlayan Lady Gaga, Michael Ngo tarafından tasarlanan dikenli bir yüz maskesi ile bir fotoğraf paylaştı. Tek bir fotoğrafta tüm sosyal izolasyon trendlerini yansıtan Gaga, Scott Studenberg’den özel tasarım batik desenli bir hoodie giydi. 


SARA SAMPAIO 

Evinden bir fotoğraf paylaşan Sara Sampaio, Free People’ın yeni koleksiyonundan ikili bir triko takımı giydi. 


KATY PERRY

SpaceX’in uzaya gönderilmesini fütüristik stili ile kutlayan Katy Perry, Balenciaga’dan gümüş bir elbise ve gümüş simli bir ayakkabı giydi. 


CHIARA FERRAGNI

Normalleşme sürecine giren İtalya’da yavaş yavaş dışarı çıkmaya başlayan Chiara Ferragni, karantina pijamalarından vazgeçemedi! Kafeye giden Ferragni, Louis Vuitton’dan ipek bir pijama takımı ve çanta tercih etti. 


ROMEE STRIJD

Eşi Laurens van Leeuwen ile bir bebek beklediklerini duyuran Romee Strijd, Cult Gaia’dan bir elbise giydi. 


ALESSANDRA AMBROSIO

“Batı sahilinde her şey olabilirmiş gibi bir his alıyorum,” diyen Alessandra Ambrosio, Baja East’ten çizgili bir tasarım giydi. 


RITA ORA

“Birlikte yalnız olalım. Dışarıda minik bir balon partisi yaptım,” diyerek fotoğraf paylaşan Rita Ora, Galvan’dan ipek bir slip etek ve Dion Lee’den bir üst giydi. 


EMMA ROBERTS

Bahçesinde güneşlenen Emma Roberts, Fendi’den logo desenli bir mayo giydi.