ÜNLÜLERİN BABALAR GÜNÜ PAYLAŞIMLARI

Babalar Günü'nü Instagram’dan kutlayan 30 ünlü…

Bu sene Babalar Günü'nde birçoğumuz gibi ünlüler de kutlamalarını sevdiklerinin sağlığı ve güvenliği için uzaktan yapmak durumunda kaldı. Esprili kartların ve kullanışlı hediyelerin yanı sıra birçok ünlü bu özel günü Instagram üzerinden yaptıkları paylaşımlar ile kutladılar. Babaları ile çocukluk fotoğraflarını bir araya getiren ünlüler, yorumlarına ‘baba esprileri’ ekleyerek komik ve duygusal paylaşımlar yaptı. Hayatlarındaki babaları ve baba figürlerini kutlayan yıldızlar, sadece Babalar Günü'nün değil her günün babaların günü olduğunu hatırlattılar. Eşleri ve babalarını kutlayan paylaşımlar yapan 30 ünlüyü aşağıda görebilirsiniz…


GIGI HADID


“Babalar Günün kutlu olsun Mohamed Hadid seni çok seviyorum. En iyi kardeşler, en iyi yemekler, en iyi hikayeler ve en iyi kahkahalar için teşekkür ederim!” diyen Gigi Hadid, babası ile bir fotoğraf serisi paylaştı. 


DUA LIPA“En yakın arkadaşımın Babalar Günü kutlu olsun,” diyen Dua Lipa, babası ile küçüklüğünden itibaren bir fotoğraf serisi paylaştı. 


ARZUM ONAN“Evladına geç ölüme erken davranmış tüm babaların aziz hatırası için, en baba çocuklara selam olsun,” diyerek eşi Mehmet Aslantuğ ve oğlu Can ile bir fotoğraf paylaşan Arzum Onan, eşinin Babalar Gününü kutladı. 


TRACEE ELLIS ROSSBabası Bob Ellis ile market alışverişinden esprili bir video paylaşan Tracee Ellis Ross, “Senin gibi kimse yok! Seni çok seviyorum. Babalar Günün kutlu olsun,” yazdı. 


ARIANA GRANDEBabası ile bebekliğinden bir fotoğraf paylaşan Ariana Grande, sevimli fotoğrafı ile gülümsetti!


MERYEM UZERLİBabasının eski fotoğraflarını bir seri halinde paylaşan Meryem Uzerli, “Babalar Günün kutlu olsun sevgili babacığım, iyi ki varsın,” yazdı. 


SHAY MITCHELL“Hayatımızdaki iki en iyi babanın Babalar Günü kutlu olsun…. Teşekkür ederim. Teşekkür ederim. Teşekkür ederim.” diyerek kendi babası ve kızının babası Matte Babel ile bir fotoğraf serisi paylaşan Shay Mitchell, Babalar Gününü Instagram üzerinden kutladı. 

  

JENNIFER LOPEZEski eşi ve çocuklarının babası Marc Anthony’nin ve kendi babasının Babalar Gününü bir fotoğraf serisi ve videolar ile kutlayan Jennifer Lopez, “Babalar Gününüz kutlu olsun! Bugün en güzel gününüz olsun,” yazdı. 


CEYDA DÜVENCİÖnce babası sonra da eşi Bülent Şakrak ile bir seri paylaşan Ceyda Düvenci, Şakrak için, “Babasın… Hem de hayatımda gördüğüm en eğlenceli, en şefkatli, en merhametli, en çalışkan, en düşünceli, en deli, en sevgi dolu, en sürprizli, en enerjik, en en en en en babasın... babalar günün kutlu olsun sevgilim…” yazdı. 


KARLIE KLOSS“En iyilerinden birinin Babalar Günü kutlu olsun. Seni daha çok sevemezdim. Kız kardeşlerim ve bana sonsuz merakını, öğrenme aşkını ve başkalarına yardım etme duygunu ve en önemlisi ailene olan sadakatini aşıladığın için teşekkür ederim. Bugün ve her gün sana minnettarım,” diyen Karlie Kloss, babasının Babalar Gününü Instagram’dan paylaştığı bir fotoğraf serisi ile kutladı. 


VICTORIA BECKHAMDavid Beckham ve babasının Babalar Gününü ayrı paylaşımlar ile kutlayan Victoria Beckham, David Beckham için, “Babalar günün kutlu olsun. Hepimiz seni çok seviyoruz. Hepimizden sana kocaman öpücükler,” yazdı.


DOĞA RUTKAY KAMALEşi Kerimcan Kamal ve babası Rutkay Aziz ile beraber paylaşımlar yapan Doğa Rutkay, babası için “İyi ki varsın baba! Seni çok ama çok seviyorum. Yolum, ışığım… İyi ki varsın! Babalar ve dedeler günün kutlu olsun! Kızın,” yazdı. 


NICOLE KIDMANBabası ve eşi Keith Urban ile bir fotoğraf serisi paylaşan Nicole Kidman, “Muhteşem bir babadan sevgi alan ve muhteşem bir babanın eşi olan biriyim. Babalar gününüz kutlu olsun,” yazdı. 


REESE WITHERSPOONEşi Jim Toth ve oğlu Tennessee James ile bir fotoğraf paylaşan Reese Witherspoon, “Bu muhteşem babanın ve inanılmaz düşünceli ve tutkulu çocuklar yetiştiren tüm babaların Babalar Günü kutlu olsun. Bugün hepinizi kutluyorum,” yazdı. 


DEMET EVGAR“Çocuklarının hayallerini destekleyen tüm babaların günü kutlu olsun,” yazarak babası ile bir fotoğraf paylaşan Demet Evgar, Babalar Gününü Instagram paylaşımı ile kutladı. 


NAOMI CAMPBELLHer fırsatta Azzedine Alaia’yı bir baba figürü olarak gördüğünü söyleyen Naomi Campbell, Alaia ile paylaştığı fotoğraf için, “Babamın Babalar Günü kutlu olsun. Sonsuza dek ilham kaynağım, gücüm ve kalbim. Bugün ve her gün seni çok özlüyorum. Dünyadaki tüm muhteşem babalar için en iyi dileklerimi sunuyorum,” yazdı. 


JESSICA BIELOğlu ve Justin Timberlake ile bir fotoğraf paylaşan Jessica Biel, “Sadece koruyan değil ama aynı zamanda destek olan, oyun oynayan ve tüm çılgınlıklarımıza katlanan bir baba için. Ve öğreten, yol gösteren, sakinleştiren, kabul eden ve saygı duyan. Baba olmak bazen teşekkür görmeyen bir iş olabiliyor ama bugün umarız hayatımız için ne kadar önemli olduğunu gösterebiliriz. Seni sonsuza dek ve her gün çok seviyoruz. Sevgiler anne ve Silas,” yazdı. 


GÜLSE BİRSELBabası ile eski bir fotoğrafını paylaşan Gülse Birsel, “Babalar Gününde, babamın dibinde ve kadrajın merkezinde olduğum bir aile fotoğrafı. Tekne kazıntılığı bir tür starlıktır! (Babam şu an yazlıkta. “Babalar Günü’nü kutlarız, biraz geç git” dedik, “Sezon açıldı, şehirde sıkıldım, artık sonra kutlarız, olduuu” dedi ve bastı gitti. Böyle de cool bir insan!)” yazdı. 


JULIA ROBERTS“Tüm babaların ve baba figürlerinin Babalar Günü kutlu olsun. En çok da yön gösterenimiz ve ilham kaynağımız olan bu adamın,” yazan Julia Roberts, babasının bir fotoğrafını paylaştı. 


GWEN STEFANIBlake Shelton ve çocuklarının bir fotoğraf serisini paylaşan Gwen Stefani, “Babalar Günün kutlu olsun Blake Shelton. Bu çocukları büyütmem için bana yardım ettiğin için teşekkür ederim. Seni çok seviyoruz,” yazdı. 


SİNEM KOBAL“Babam,” yazarak bir fotoğraf serisi paylaşan Sinem Kobal, Babalar Gününü Instagram üzerinden kutladı. 


ASHLEY TISDALEBabası, Michael Tisdale’ın bir fotoğrafını paylaşan Ashley Tisdale, “Babalar Günün kutlu olsun babacığım. Her zaman evimizi çok özel yaptığın ve tüm ailemize baktığın için teşekkür ederim. Seni çok seviyoruz,” yazdı. 


WINNIE HARLOW“En sevdiğim babamın Babalar Günü kutlu olsun (aramızda bir espri)! Yaş aldıkça ebeveynlerinizin siz öğrettiği dersleri daha iyi anlıyor ve minnettar oluyorsunuz. Bir kadın olarak büyüdükçe, kendimde babamı görüyorum ve bu beni gururlandırıyor. En iyi baba olduğun için teşekkür ederim baba,” diyen Winnie Harlow, babası ile bir fotoğraf serisi paylaştı. 


HAZAL KAYAEşi Ali Atay ve babasının fotoğraflarını paylaşan Hazal Kaya, “Canım babam… Canım sevgilim… Babalar gününüz kutlu olsun. Fiko ve ben sizi çok seviyoruz ama çok!” yazdı. 


SOFIA RICHIEBabası, Lionel Richie’nin hem Babalar Gününü hem de doğum gününü kutlayan Sofia Richie, “Seni çok seviyorum. Sana sahip olduğumuz için çok şanslıyız. Seninle kutladığımız günü iple çekiyorum,” dedi. 


CHRISSY TEIGENBabası ve eşi John Legend’ın olduğu bir fotoğraf serisi paylaşan Chrissy Teigen, babası için, “Balıkçı yemeği giyen bu havalı adamın Babalar Günü kutlu olsun. 1000 tane cebin, seni çok seven bizden gelen sevgi ve sonsuz minnet ile dolsun. Seni çok seviyorum baba,” yazdı. 


FARAH ZEYNEP ABDULLAHBabası ile küçüklüğünden bir fotoğraf paylaşan Farah Zeynep Abdullah, “Kalbim babama ait,” yazdı. 


KENDALL JENNERBabası ile küçüklük ve yeni fotoğraflarını paylaşan Kendall Jenner, “Seni seviyorum,” yazarak Babalar Gününü kutladı. 


KERRY WASHINGTONBabası ile çocukluğundan bir fotoğraf paylaşan Kerry Washington, “Babam ile en sevdiğim fotoğraf. Şehrin en havalı sanatçısı, her günü partiye çeviren ve baba şakalarının kralının Babalar Günü kutlu olsun. Babam olduğu için çok şanslıyım. Tüm babaların muhteşem bir gün geçirmesi dileğiyle,” yazdı. 


SEDEF AVCIBabası ile küçüklük fotoğraflarından bir seri paylaşan Sedef Avcı, “Baba; çocuklarının gizli kahramanı. Güvendiği sığındığı ilk erkek. Büyüyünce daha iyi anlıyor insan. Sana iki şey için teşekkür etmek istiyorum. İlki benim babam olduğun için ikincisi de kendi baban kadar Esat dedeme de muhteşem bir evlat olduğun için. Senelerdir yaptığın fedakarlık için annem adına da dedem adına da teşekkür ederim. Şahap dedem gibi Esat dedem de çok şanslı senin gibi bir erkek evladı olduğu için. Babalar günün kutlu olsun,” yazdı. 

Etİketler