63. Emmy Ödül Töreni

63. Emmy ödülleri sahiplerine kavuştu.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 19 Eylül 2011
63. Emmy Ödül Töreni
<#text>Geçtiğimiz gece 63. Emmy ödülleri, Los Angeles'ta düzenlenen törenle sahiplerine kavuştu. Komedyen Jane Lynch'in sunduğu ödül töreninde Mad Men dördüncü kez en iyi dizi dalında ödül kazanırken, Kyle Chandler "Friday Night Lights" ile en iyi erkek oyuncu ve Julianna Margulies "The Good Wife" ile en iyi kadın oyuncu ödülüne layık görüldü. 


<#text>


<#text> Komedi dalında ise Melissa McCarthy "Mike & Molly" ile en iyi kadın oyuncu ödülünü, Jim Parsons da "The Big Bang Theory" dizisindeki performansı ile en iyi erkek oyuncu ödülünü kazandı.


<#text>


<#text> Mini dizi dalında en iyi dizi ödülünü "Downtown Abbey" alırken "Mildred Pierce" ile gösterdikleri performans ile Kate Winslet en iyi kadın oyuncu, Guy Pierce ise en iyi yardımcı erkek oyuncu ödülünün sahibi oldu. En iyi erkek oyuncu kategorisinin kazananı ise "The Kennedys" dizisinde canlandırdığı rol ile Barry Pepper'dı.


<#text>


<#text> Şıklık yarışı yaşanan ödül törenini, Emmy kazanan isimleri ve geceye katılan diğer ünlüleri görmek için galeriye tıklayın. 


<#text>


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Kasım Sayısı Çıktı!

ELLE Kasım sayısı, ELLE MAN ve ELLE Time ekleri ile birlikte tam 400 sayfa! Kapak yıldızlarımız ise Hazal Kaya, Boran Kuzum ve Serkan Çayoğlu.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.