A$AP ROCKY, RIHANNA’YI ÖVMEDEN DURAMIYOR!

“Hayatımda olduğu için çok şanslıyım.”

Tribeca Film Festivali sırasında hayatı ve kariyerini konu alan ‘Stockholm Syndrome’ belgeseli prömiyerinde görüntülenen A$AP Rocky, kırmızı halıdaki kısa röportajında Rihanna’dan bahsetti. Sevgilisi A$AP Rocky’nin belgeselinde de görüntülenen Rihanna ve Rocky’nin ilişkisi oldukça eskiye dayanıyor. “Gerçek hayatta böyle bir desteğe sahip olmak çok önemli. Bu harika bir şey ve gerçekten hayatımda olduğu için çok şanslıyım” diyen Rocky, Rihanna’nın belgesele dahil olmasından çok mutlu olduğunu söyledi. 

Belgeselinin yayınlanmasından çok heyecanlı olduğunu ekleyen Rocky, “Bence bir belgesel yaparken tamamen savunmasız olmanız gerekiyor,” diyerek belgeselde hayatının tüm detaylarını olabildiğince açık gösterdiğini söyledi. “Bu belgesel tamamen dürüstlük, özgünlük ve saflıktan ibaret,” diyen Rocky, belgeselde tamamen kendi gibi olduğunun altını çizdi. 

Rihanna ile yıllara dayanan arkadaşlıklarının süre içinde aşka dönüştüğünü anlatan Rocky, daha önce de Rihanna’yı “Hayatımın aşkı” diye tanımlamıştı. Hayatında aradığı kişiyi bulduğunu ve Rihanna’nın önceki ilişkilerine kıyasla en özel kişi olduğunu söyleyen Rocky, bir gün Rihanna ile aile kurduğunu görebildiğini söylemişti. “Eğer baba olmak kaderimse, kesinlikle. Bence ben baba olmaya çok hazırım!” diyen Rocky, “Çok havalı bir çocuğumuz olurdu.” diye eklemişti.