Adele, Rich Paul İle Evlendiklerini Doğruladı

Uzun süredir dolaşan söylentiler doğruymuş!

Buse Saray BUSE SARAY 21 Kasım 2023
Adele, Rich Paul İle Evlendiklerini Doğruladı Getty Images

16 kez Grammy ödülü kazanan 35 yaşındaki şarkıcı Adele'in, iki yıllık ilişkisi olan Rich Paul ile evlendiğini doğruladığı bildiriliyor. Ünlü şarkıcı bu haberi, uzun süreli arkadaşı Alan Carr'ın cumartesi günü Los Angeles'taki komedi gösterisinde paylaştı.Seyirciler, Adele'in iddialı itirafını ünlü dedikodu Instagram hesabı Deuxmoi'ye aktardı. "Bu akşam LA'daki Alan Carr'ın komedi gösterisindeydim ve Adele oradaydı" diye yazdı. "Alan kalabalığa 'Son zamanlarda evlenen var mı?' diye sordu ve Adele 'Evet, ben!' diye bağırdı."

Çiftin geçen yıl evlendikleri söylentileri vardı; 35 yaşındaki Adele, 41 yaşındaki spor ajansı sahibi Rich Paul'u "eşi" olarak anmasıyla yeni spekülasyonlara neden olmuştu.

Adele, kendisini Paul'un "karısı" olarak birkaç kez ifade etmiş, en son Eylül ayındaki Las Vegas konserinde bunu yapmıştı. Gösteri sırasında bir kadın seyirci, şarkıcının karşısında "Benimle evlenir misin?" diye bağırdı. Adele ise "Benimle evlenemezsin. Benim sevgilim, ve kocam bu akşam burada," dedi. Hayran, "Deneyebilir misin?" dediğinde "Hayır, denemek istemiyorum. Ben Rich ile birlikteyim. Delisin, beni yalnız bırak" diye espriyle karşılık verdi.

Çift, ilişkilerini ilk kez Temmuz 2021'de bir NBA maçında yan yana oturduklarında  açıkladı. Grammy ödüllü sanatçı, yaklaşık bir yıldır sol yüzük parmağında armut şeklinde bir elmas yüzük takıyor. Daha önce bu konuda sorulduğunda, nişan yüzüğü olmadığını; sadece lüks mücevherleri sevdiğini belirtti.

Adele, LeBron James'ın menajeriyle, ortak bir arkadaşın doğum günü partisinde dans pistinde tanıştı. ELLE ile yaptığı bir sohbetinde, "Hiç böyle aşık olmamıştım. Ona takıntılıyım. Kesinlikle daha fazla çocuk istiyorum. Ben bir ev kadınıyım, bir anaerkilim, ve istikrarlı bir hayat müziğime yardımcı oluyor" diye övgüyle bahsetti.

O dönemde çiftin yakınındaki bir kaynak, "İkisinin de birbirleriyle %100 ilişkisi olduğunu" söyledi. Adele, birkaç ay sonra bir röportajında Paul'u "inanılmaz" ve "açık kalpli" olarak nitelendirdiğinde onun hakkında övgü dolu konuştu. Ayrıca ilişkilerinin şimdiye kadar deneyimlediği "en kolay ilişki " olduğunu belirtti.

Adele, 10 yaşındaki oğlu Angelo'yu eski eşi Simon Konecki ile paylaşıyor. İki isim, üç yıldan fazla bir sürenin ardından 2019'da boşandı. Paul ise önceki ilişkisinden Reonna, Richie ve Zane adlı üç çocuğa sahip.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.