ADELE, SEVGİLİSİ RICH PAUL İLE FOTOĞRAFINI INSTAGRAM'DA PAYLAŞTI

Çiftin ilişkisi, Instagram'da resmiyet kazandı.


Adele, ilk kez erkek arkadaşı Rich Paul ile bir fotoğrafını Instagram'da paylaştı. Şarkıcı, erkek arkadaşıyla bir partide fotoğraf kabininde poz verdi. 39 yaşındaki Rich, LeBron James, Anthony Davis, Ben Simmons ve John Wall dahil olmak üzere birçok yüksek profilli basketbol yıldızının spor menajeri.

Adele, beyaz kabarık kollu askısız siyah Schiaparelli elbise içinde inanılmaz görünüyordu. Karamel saçlarını şık bir topuzla şekillendirdi. Görünümüne altın detaylı inci küpeleri eşlik ediyordu. Fotoğrafa bir "❤" emojisi ekledi. Rich, kız arkadaşıyla dışarıda geçirdiği akşamın tadını çıkarırken, bembeyaz bir gömlekle kombinlediği siyah kadife ceketin içinde çok şık görünüyordu.

İkilinin fotoğrafını görmek için yana kaydırın.


Dallas Mavericks'in yardımcı antrenörü olan 36 yaşındaki Jared Dudley, Instagram hikâyesinde çiftin, anlık bir görüntüsünü paylaştı. Çift, Temmuz ayında Phoenix, Arizona'daki NBA Final maçında sahada oturduktan sonra, bir akşam yemeğinde görülünce geçen ay aşklarını doğruladı.

Temmuz ayında çiftin bir arkadaşı, aşklarının "sıradan" olduğunu ve henüz "süper ciddi" olmadıklarını belirtti. İçeriden başka biri, şunları söyledi: “Çok ciddi değil, ama iyi vakit geçiriyorlar. Ortak arkadaşları var, bu çok hoş. Eğleniyor ve sosyalleşiyorlar.”