ADELE VE RICH PAUL İLİŞKİSİ DEVAM EDİYOR!

Adele, ayrılma söylentilerini paylaştığı fotoğraf serisi ile yalanlamış oldu…

Adele’in spor menajeri Rich Paul ile ilişkisi hakkında soru işaretleri devam ederken cevap Adele’in kendisinden geldi. Adele’in doğum gününde görülmeyen Rich Paul, hayranlarının kafasını karıştırmıştı. Ancak sadece birkaç gün sonra Adele, Instagram üzerinden bir fotoğraf serisi paylaşarak, Rich Paul ile ilişkilerinin devam ettiğini doğrulamış oldu. 


Geçtiğimiz kış ayında BRIT Ödülleri’nde parmağında bir yüzük ile görülen Adele, nişanlandığı söylentilerini başlatmıştı. Şubat ayında ise Graham Norton Show’a katılan Adele, nişanlanıp nişanlanmadığı sorulunda, “Eğer nişanlı olsaydım sizce belli eder miydim? Veya söyler miydim?” demişti. Aynı zamanda önümüzdeki sene Paul ile bir bebeği olması istediğini ekleyen Adele, 2022 Las Vegas şovlarına gönderme yaparak, “Bu sene olması gerekiyor çünkü önümüzdeki sene için planlarım var. Düşüncenize bir bebeğim olacağı için her şeyi iptal etmek zorunda kalıyormuşum!” demişti. 

Las Vegas’taki programının bitmesinin ardından spot ışıklarından geri çekileceğini söyleyen Adele, “Kesinlikle biraz ara vereceğim ama özel hayatımın bu kadar da gizli olması için eskisi kadar çaba göstermeyebilirim. Kendimin iki farklı versiyonu olmamaya çalışıyorum. Sürekli açma ve kapama düğmesine basmak çok yorucu. Müziğim açısından ortadan kaybolacağım ama arada beni görebilirsiniz ve tamamen saklanmayacağım,” dedi. Ara vermenin yeniden enerji toplamasına yaradığını söyleyen Adele, “Yeniden enerjimi toplamam zaman alıyor ve daha fazla çocuğum olsun istiyorum. Dokuz sene önce oğlumu doğurduktan sonra en sonunda uykumu alabiliyorum,” dedi.